אשת הפלא שמבטיחה לעזור לנשים לגרום לגברים "לרקוד לפי החליל שלהן"

כוהנת מערכות היחסים מיכל שלימדה כבר כבר יותר מ-3,000 נשים ברחבי הארץ את "הסודות הכמוסים של המין הגברי", הפכה במהירות לשם דבר, שמכניס את גברברי ישראל לפאניקה:
מיכל טוענת שיש בידיה את הסודות הפסיכולוגיים ש"מפעילים" את הרגשות הרומנטיים אצל גברים, ומבטיחה ללמד את נשות ישראל בדיוק איך לגרום לכל גבר "לרקוד לפי החליל שלהן", ולעשות כרצונן.

יונית טרסקי |

מיכל: "אמצי את התפיסה הגברית, כדי להבין את הראש שלהם"
מיכל: "אמצי את התפיסה הגברית, כדי להבין את הראש שלהם"

מיכל מ. (שם עט), שמלמדת אלפי נשים איך "לאלף" אפילו את הרווקים ההוללים הסוררים ביותר, עשתה לא פחות ממהפכה עם השיטות שלה וסיפורי ההצלחה הרבים של התלמידות שלה.

אז איך הגעת ממצב כזה בחיים שלך, למצב שבו את מסבירה לנשים אחרות מה צריך לעשות כדי להשיג כל גבר שהן רוצות?

מיכל: "תראי, כמו שאמרתי לך, במשך הרבה שנים אף אחד לא ממש 'שם עלי', אם לומר את האמת. בשלב מסויים פשוט נמאס לי לראות איך כולן מסביבי מצליחות ומוצאות בני זוג נהדרים, ורק אני נשארת לבד, ואפילו הגברים שיצאתי איתם לא מוכנים להתחייב למערכת יחסים רצינית.

אז החלטתי לעשות כל מה שיידרש כדי לגלות אחת ולתמיד מה גברים רוצים ואיך אני הופכת עבורם לאשה שיהיו מוכנים לעשות הכל, כדי להיות איתה ולהתחייב אליה באופן אולטימטיבי.

הייתי נחושה בטירוף ועבדתי על זה במשך שנים. פשוט פתחתי כל ספר פסיכולוגיה אפשרי, קראתי מחקרים, ראיינתי גברים בעצמי, הצלבתי מידע, ובחרתי את הפינצטה את מה שחשוב ועובד. זה היה תהליך ארוך של למידה, ניסוי וטעיה – אבל כיום אני באמת יכולה לומר שיש לי הבנה עמוקה של המין הגברי, ואני יודעת איך כל אחת יכולה להתנהל מולו. ואת הידע הזה, אני רוצה להעביר הלאה לעוד נשים."

ממש אפשר לקרוא לסיפורה של מיכל "סינדרלה מודרנית".

מאאוטסיידרית שלא הצליחה עם גברים בצעירותה, מיכל הפכה לדמות מוכרת בתחום הזוגיות וההיכרויות בארץ. אלפי נשים קוראות את ספרי ההדרכה שלה ומשתתפות בסמינרים וקורסים שהיא מעבירה, שלטענתה "יעזרו לכל אישה, לא משנה באיזה גיל, משקל, דת או צבע" למצוא את הגבר המושלם עבורה, ולשמור עליו לנצח.

באופן אישי, אני הייתי קצת ספקנית – אבל למען האמת, קשה להתווכח עם המספרים שמיכל מציגה.

אחרי השיעורים שלה עוקבות עשרות אלפי נשים מרחבי הארץ והעולם, ונראה שהמגמה רק מתחזקת. מה שהתחיל בקטן, עם "הדרכות מחתרתיות ואקסלוסיביות בלבד לחברות ולמקורבות", לדבריה של מיכל, התפשט כאש בשדה קוצים.

אל מיכל התחילו להגיע נשים מכל רחבי הארץ בבקשה לעזרה במערכות היחסים שלהן:

החל מנשים שעדיין לא מצאו את האחד שלהן ורוצות לדעת היכן למצוא אותו ואיך לעורר בו את האהבה כלפיהן. דרך נשים שלא מצליחות לקבל מחוייבות מהגבר שנמצאות איתו בקשר. ועד לנשים שנמצאות במערכת יחסים מקרטעת ורוצות שהגבר שלהן יתאהב בהן מחדש וירגיש פרפרים בבטן ממש כמו בהתחלה.

מיכל, עם מספרים כמו שאת מציגה קשה להתווכח, אבל אני בטוחה שהקוראות שלנו בכל זאת היו רוצות לשמוע ממך עצה או שתיים. יש לך טיפ לקוראות שלנו, שבאמת יכול לעזור להן בחיי האהבה שלהן?

מיכל: "בשמחה.

כמו שאמרתי, התוכניות שלי מכסות כמעט כל תחום אפשרי בענייני זוגיות, רומנטיקה והיכרויות – אבל עכשיו אני רוצה להתמקד באחד התחומים הכי נפוצים שנשים מתקשות איתו מנסיוני, וזה איך להתנהג בתחילת הקשר.

את יודעת, כל הדברים הקטנים והמהותיים האלו, כמו:

  • האם אני צריכה להתקשר אליו אחרי הדייט הראשון?
  • או אולי רק לשלוח הודעה?
  • מה לומר, מה לכתוב?
  • כמה לכתוב?
  • איך לצאת קלילה ולא מתאמצת, אבל גם לא אדישה?
  • מה הדברים שמרתיעים גברים ומפעילים את "מנגנון ההתרחקות" שלהם, ואיך להימנע מזה.

המון שאלות כאלו מתעופפות באוויר, ואף אחד לא מלמד אותנו את התשובה עליהן."

לאט אבל בטוח, מיכל מגלה את המפתחות הנסתרים לליבם של הגברים
לאט אבל בטוח, מיכל מגלה את המפתחות הנסתרים לליבם של הגברים

אני יכולה להעיד על עצמי שכל השאלות האלו מיררו לי את החיים הרבה פעמים בעבר! בואי נגיד, יצאתי עם מישהו לדייט. היה מצויין. מה אני עושה אחרי הדייט? לחכות או להתקשר? לתת לו איזו מחמאה או לחכות לסימן ממנו?

מיכל: (צוחקת) "שאלה מעולה!

אז הנה טיפ נהדר לכל אישה שנמצאת במצב של "אחרי הדייט הראשון", ולא יודעת איך להמשיך הלאה:

אני קוראת לזה "שיחת 3 הדקות".

את מתקשרת אליו יום-יומיים אחרי הדייט במהלך היום, שואלת בקצרה מה שלומו – ואז אומרת דבר כזה:

את: "סתם חשבתי לתת לך צלצול כדי לשמוע מה קורה איתך. האמת שאני בדיוק בין פגישות, אבל רק רציתי לראות מה שלומך. עושה משהו כיפי?

הוא: [אומר לך מה הוא עושה… ואז שואל אותך איך עובר היום שלך]

את עונה: "אני הולכת לסיים את הדברים כאן בעבודה ואז הולכת עם חברה לאיזשהו אירוע ממש מגניב – אבל רציתי לשמוע את הקול שלך. בכל אופן, חייבת לסיים! שיהיה לך יום מקסים :)>"

ואז את מנתקת את השיחה!

זה עובד כל כך נהדר, כי בדיוק כשהגבר במהלך השיחה יתחיל לשאול את עצמו "הממ, למה היא מתקשרת אלי? משעמם לה עכשיו או משהו? אני הולך להיות בטלפון איתה הרבה זמן עכשיו?"את מפתיעה אותו, "מוציאה אותו משיווי משקל" לחלוטין, גורמת לו לחשוב עלייך… ואז מנתקת את השיחה!

את אולי זו שיזמה – אבל את גם זו שעזבה כבר לאחר כמה דקות קצרות. את גורמת לו לחשוב שאת אישה עסוקה, מגניבה, וחיה חיים נהדרים ומעניינים – אבל עדיין אכפת לך ממנו מספיק כדי להתעניין בשלומו ולרצות לשמוע את הקול שלו.

והכי טוב: את משאירה אותו עם טיפונת מיסתורין, ועם טעם מתוק של עוד בפה. את מתחילה ליצור חיבור נהדר ביניכם, ומגבירה את המשיכה שלו אלייך!

כמה עוצמתי, ככה פשוט."

כשאת מתארת את זה ככה, זה נשמע פתאום כל כך קל… אבל אני חייבת להודות שיש בזה משהו, זה נשמע כאילו יש מצב שזה יכול לעבוד.

מיכל: "זה לחלוטין עובד, מניסיון. ואני אגיד לך אפילו יותר מזה: אני נותנת בתוכניות שלי את התסריט המדויק שלי לשיחה כזו, ולעוד הרבה שיחות אחרות במצבים שונים.

כל מה שצריך לעשות, זה לעקוב אחריהם, אפילו מילה במילה אם רוצים, כמו "קופי-פייסט", ומהר מאוד התוצאות כבר ידברו בעד עצמן."

מיכל, קודם לכן ציינת שאת כל המחקר ואיסוף הידע שעומדים בבסיס הקורסים שלך, עשית בכוחות בעצמך. תסלחי לי על השאלה, אבל איפה בכלל חוקרים דבר כזה? בספרים ואנציקלופדיות? זה נשמע קצת מנותק – הרי מדובר כאן באנשים. יש שיגידו שאי אפשר ללמוד כאלו דברים בספרים.

מיכל: "נכון מאוד, זו באמת נקודה חשובה – צריך לזכור שמדובר כאן קודם כל באנשים. אז למרות שעבדתי ימים כלילות על איסוף חומר, מחקר, קריאת מאמרים וספרי פסיכולוגיה, וכל דבר אחר שחשבתי שיעזור לי להבין את הפרספקטיבה הגברית…

בסופו של דבר, מה שבאמת גרם לי להבין איך גברים חושבים, היה פשוט לראיין אותם! ולקבל מהם תשובות על דברים שהם בדרך כלל לא יודו בהם או לא ידברו עליהם עם אנשים אחרים.

ואני לא מדברת על ראיון עם שניים-שלושה, או אפילו עשרה גברים… ערכתי ראיונות עם עשרות גברים. שאלתי אותם שאלות מאוד נוקבות וישירות, וביקשתי שיענו לי הכי בכנות שאפשר.הכל היה בעילום שם מוחלט, וזה איפשר להם להיפתח לגמרי ולחשוף דברים ממש מעומק הלב.

סוף סוף קיבלתי תשובות כנות, אמיתיות ובלתי מתחנפות לשאלות כמו:

  • מה גורם לגברים לא להימשך לבחורה?
  • מה נחשב "טרן אוף" מבחינתם במערכת יחסים עם מישהי?
  • למה גברים לא מוכן להתחייב לאישה שהם יוצאים איתה?
  • למה גבר עוזב קשר שעל פני השטח, נראה שמתקדם נהדר – בלי שום סיבה נראית לעין?

שאלות מהסוג הזה, עזרו לי להבין קודם כל את הסיבות הנסתרות שבגללן גברים מתרחקים מנשים ומאבדים עניין. ואלו מכשולים שרוב הנשים נופלות בהן, כי הן לא מודעות לדברים האלה.

כמובן בהמשך גם שאלתי וחיפשתי מהם הדברים שגורמים לגברים במיידית לקבל את החלטה שהם רוצים להיות בקשר עם אישה, מה הטריגרים שמפעילים את הרגשות שלהם כלפי מישהי ועוד הרבה שאלות מהסוג הזה.

התשובות שקיבלתי מכל השאלות האלו ממש פתחו את עיני. ונדהמתי לראות כמה התשובות היו דומות זו לזו בין כל הגברים שראיינתי. יש לכל הגברים מספר "מאפיינים אוניברסליים", שקיימים אצל כולם. ועליהם, בין היתר, מתבססת שיטת הלימוד שלי.

שמתי לב שהרבה תגובות גבריות לסיטואציות שכל אחת מאיתנו נתקלת בהן עם גבר בחיים שלה, הן כמעט "אינסטנקטיביות" ברמה מסויימת, ואם יודעים להתמודד איתן בצורה הנכונה, אפשר ממש לנצל אותן לטובתינו.

בין אם מדובר על שיקום מערכת יחסים שהתקררה, או על להחזיר אלייך את האקס, או לגרום למישהו חתיך שאת מעוניינת בו להתחיל לרדוף אחרייך כמו משוגע ולרצות רק אותך – השיטות שלי מאפשרות לנשים "ללחוץ על הכפתורים הרגשיים" של גברים בצורה מדוייקת בטירוף, כדי להוציא מהם בדיוק את התגובה הרצויה.

זה כמעט כמו תגובה ביולוגית! זה טבוע בנו, עוד מהזמנים שהיינו אנשי מערות.

ואולי הדבר הכי יפה כאן, הוא שלמרות שהאישה היא זו ש"יוזמת" את התהליכים שהיא תלמד אצלי – הגבר יחשוב, שכל מה שקורה, היה בכלל רעיון שלו!"

הבנתי. אבל בכל זאת, מערכות יחסים זה נושא מורכב, שיש לו רבדים רבים ושונים מאוד אחד מהשני. "איך להחזיר את האקס", או "איך לגרום למישהו לרדוף אחרייך" – כל אחד מהדברים הללו הוא נושא גדול בפני עצמו, שדורש התייחסות נפרדת. איך את נותנת מענה לבעיה הזו?

המדריך המהפכני לנשים
המדריך המהפכני לנשים

מיכל: "כמו שאמרתי קודם – זה נכון שאין טריק 'הוקוס פוקוס' אחד שיגרום לכל משאלות ליבה של האישה להתגשם בבת אחת…

אבל מה שכן יש לי, זו תוכנית מסודרת, פשוטה, ברורה ומחולקת לפרקים ולשלבי פעולה לגבי כל אחד מהנושאים האלו. הכל תלוי בצורך שקיים אצל האישה שמגיעה אלי, וכל תוכנית "תפורה למידותיה" של בעיה או שאלה אחרת בתחום היחסים.

אבל אני כן יכולה לומר שדבר אחד שמשותף לכל התוכניות שלי, הוא שאני מלמדת כל אישה, שהיא צריכה לאהוב קודם כל את עצמה, ולהבין שהדרך הנכונה להצליח עם גברים, הוא ליצור לעצמה חיים מדהימים, שוקקים ומלאי פעילות, שהיא עצמה תתאהב בהם, ותשמח לחיות אותם כל יום ויום.

זה מה שיהפוך כל אחת ליותר מושכת, סקסית, ורצויה.."

תודה, מיכל. התוכנית שלך היא ללא ספק יוזמה ברוכה. אני מקווה שהנשים שירצו להיעזר בה, יוכלו למצוא אותך בקלות, ורוצה לאחל לך בהצלחה. יש משהו שהיית רוצה לומר לסיכום?

מיכל: "חשוב לי שהקוראות שלך ידעו, שאפילו אם הצלחה עם גברים זה לא משהו שבא להן באופן טבעי – זו לא אשמתן. הרי לא מלמדים את הדברים האלו בשום מקום. לא בטלוויזיה ולא בבית, ובטח שלא בבית הספר. כל אחת נאלצת לסמוך על האינטואיציה שלה ולקבל החלטות על סמך תחושת בטן ו"ניחושים", כשהיא רוצה למשוך אליה גבר או לגרום לו להתחייב אליה.

אבל ברגע שמקבלים את הידע הזה וההנחיות הנכונות, זה הופך להיות פשוט בצורה מדהימה. נשים שלא הלך להן במשך שנים, פתאום מצליחות להצליח בעקבות ולהיכנס למערכת יחסים אוהבת די מהר. התלמידות שלי הן הוכחה חיה לזה, וכמובן גם אני.

החיים שלי התהפכו ב-180 מעלות, ואני מזמינה כל אחת מהקוראות שלך לקרוא את המדריך החינמי שניתן להוריד אצלי באתר, להתחיל לקבל את הטיפים שאני שולחת ולראות בעצמן את התוצאות!

הנה הקישור למדריך האונליין של מיכל "המפתח להצלחה עם גברים"... 

 

המפתח להצלחה עם גברים

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם גברים?

הזיני את כתובת המייל שלך למטה, וקבלי מיידית ובחינם את המדריך "המפתח להצלחה עם גברים"


שיתוף