גורו היחסים מיכל מ. חושפת: כך תעשי החל מרגע זה את השינוי שימשוך לזרועותייך את גבר החלומות שלך

מיכל מ.(שם עט), מדריכה ומומחית לפסיכולוגיה זוגית, חושפת את הצעדים שלה, שכל אשה יכולה לעשות כדי למצוא, למשוך ולגרום לגבר חלומותיה להתחייב אליה. לטענתה, צריך להבין רק כמה עקרונות פשוטים ולפעול לפיהם. יצאנו לבדוק ולהבין לעומק איך בדיוק עושים את זה.

טורפות הגברים יצאו לפעולה. מתוך הסדרה "סקס והעיר הגדולה"
טורפות הגברים יצאו לפעולה. מתוך הסדרה "סקס והעיר הגדולה"

אהבה זה כל הסיפור!

איך שלא נסתכל על זה, אהבה היא מה שנותן את הטעם לחיינו.

כנראה שמבין קוראותינו, אין הרבה שלא צפו בסדרה המיתולוגית "סקס והעיר הגדולה", שגוללת את קורותיהן של 4 נשים חופשיות ומשוחררות, שמנהלות חיים עצמאיים לחלוטין, לא דופקות חשבון לאף אחד, ועומדות בזכות עצמן בעולם המודרני של ימינו.

השגרה שלהן כיפית, מצחיקה, מעניינת ומסעירה – ולכאורה לא חסר להן דבר בחייהן הזוהרים בניו יורק היוקרתית… אבל בכל זאת, עמוק בפנים, מתחת לכל המגניבות והמסיכות – מה שכל אחת מהן מבקשת לעצמה יותר מכל, זה אהבה, בן זוג, ומערכת יחסים ממלאת ומעשירה.

והן לא היחידות!

לא סתם צפו בסדרה הזו בשקיקה מיליוני נשים ברחבי העולם, וחשו הזדהות עמוקה עם סיפוריהן של קארי בראדשו וחברותיה. ואכן – זה לא סוד גדול שיש עדיין לא מעט רווקות שלמרות המאמצים, לא מצליחות למצוא לעצמן בן זוג מושלם כפי שהיו רוצות.

האם גם את עדיין רווקה?

האם היית נותנת הכל, כדי למצוא את עצמך בזוגיות מאושרת עם גבר חלומותיך, שיהיה מאוהב בך "מעל הראש" וירצה לבלות איתך יחד את שארית ימיו?

  • רוצה למצוא את הגבר המתאים לך?
  • כמהה למחויבות הדדית?
  • רוצה לדעת איך להימנע ממוקשים ובעיות פוטנציאליות, ולהבדיל את עצמך משאר הנשים ב"שוק ההיכרויות"?

מיכל מ.(שם עט), מדריכה ומומחית לפסיכולוגיה זוגית, שאת המדריך הכתוב שלה, אותו היא נותנת בחינם באינטרנט, כבר קראו אלפי נשים מרוצות, מסבירה לנו איך מגיעים לשם, ומהם הצעדים הראשונים שצריך לקחת כדי לעלות על דרך המלך…

הנה כמה מהטיפים שהיא חולקת עם הקוראות:

הטעויות הנפוצות שאת לא צריכה לעשות

"אני נתקלת באופן קבוע בהמון נשים, שחושבות שהפיתרון הוא במייקאובר חיצוני, או בסקס אפיל, או אפילו בהתנהגות ביצ'ית כלפי גברים. יש כאלו שחושבות שהן צריכות לשחק אותה 'קשות להשגה', ופשוט להתעלם מגבר אפילו אם הוא מפגין בהן עניין…!

אבל כל הטקטיקות האלו, הן שגויות.

למען האמת, אני אפילו מבינה מה גורם לנשים לעשות את כל הטעויות האלו… גם אני עשיתי אותן בעבר, לפני שגיליתי מה באמת צריך לעשות כדי לכבוש גברים.

כי הנה העניין – אף אחד לא מלמד אותנו באמת איך עובדת הפסיכולוגיה של גברים. בשלב מסויים בחיינו, אנחנו פשוט 'נזרקות למים', ומצופה מאיתנו להתחיל לשחות מיד!

אני יכולה לומר כאן בביטחון לכל מי שקוראת: מה שבאמת מעורר אצל הגברים רצון עז להפיל את האשה מהרגליים עם האהבה שלהם, זה לא המראה, ולא הסקס אפיל, ואין שום צורך להיות ביצ'ית או קשה להשגה.

כל מה שאת צריכה לדעת, זה איך לתקשר עם הגבר בצורה שתגרום לו להגיב כלפייך כמו שאת רוצה, ולהרגיש את מה שאת רוצה שירגיש.

אם את תדעי מה גורם לגברים להימשך לנשים מלכתחילה, יהיה לך הרבה יותר קל להצית את התגובה הזו בכל גבר שתרצי, ממש כמו בלחיצת כפתור!"

טיפים ותובנות: כך תמצאי ותשמרי על אהבה

אחת התובנות הכי חשובות לדעתי, היא לזכור שלמרות מה שמטפטפים לנו דרך טלוויזיה, פרסומות ועיתונים – בסופו של דבר, גברים לא עד כדי כך שונים מאיתנו, הנשים.

בדיוק כמונו, הם רוצים לאהוב ולהיות נאהבים, ותאמיני או לא – רבים מאוד מהם רוצים להיות בקשר זוגי בריא, בדיוק כמוך! הם פשוט חושבים אחרת, ומסתכלים על דברים שונים ממה שאנחנו, הנשים, מסתכלות עליהם אצל הגבר. הם לא ניגשים לעניין הזה כמו אישה.

או במילים אחרות: מה שמפעיל את הרגשות הרומנטיים אצלך, זה לא מה שמפעיל את הרגשות הללו אצלו. וכאן בדיוק נופלות רוב הנשים – הן מתנהגות כלפי הגבר, כפי שהן היו רוצות שהוא יתנהג כלפיהן!

אבל למרבה הצער, ב-99% מהמקרים, זה רק גורם לגבר להיסגר ולהתרחק… וחבל, כי בסופו של דבר זהו רק "קצר בתקשורת". המטרה של כל אישה שמחפשת אהבה, צריכה להיות – להבין מה גברים מחפשים אצל אישה במערכת יחסים, ולדעת לתת להם את זה.

אבל כשניגשים לעניין נכון, זה עובד כמו "כפתור קסם". הנה מה שצריך לדעת:

ברגע שמוח של גבר, מזהה שיש כאן מישהי שיכולה לתת מענה לצרכים התקשורתיים, הרגשיים והפיזיים שלו, נדלקת אצלו בראש נורה ירוקה והוא מתחיל את "המרדף" האובססיבי אחרי האשה הזו.

זה מה שנקרא "התאהבות".

הגבר לא תמיד מבין בעצמו למה הרגש הזה מופיע אצלו, אבל זהו למעשה "איתות" שהגוף שלו נותן, על כך שיש כאן מישהי שיכולה לתת לו בדיוק את מה שהוא צריך מאשה, בכל הרמות. והמטרה שלך היא לגרום לגוף ולמוח שלו, לעשות את האיתות הזה.

הנה מה שאת צריכה לעשות

החכמה היא להבין איך הצרכים האלה עובדים אצל גברים באופן כללי, ואיך להתנהג עם כל גבר ספציפי, כדי להעביר לו אישית, את המסר שאת הדבר הכי טובה שיכול לקרות לו.

ברגע שתלמדי איך לעשות את זה, את תראי איך "התקליט" של הגבר משתנה ברגע, והוא יתחיל להפגין כלפייך אהבה, מסירות ותשומת לב כמו שלא ראית ממנו מעולם.

אז איך פועלים? ממה צריך להתחיל?

אני גיליתי, שקיימת דרך פעולה די פשוטה ומהירה, שתוביל לזרועותייך את גבר חלומותייך – את 'מר מושלם' שלך – ותעזור לך לבנות איתו מערכת יחסים חזקה ועוצמתית בטירוף, ככה שהוא פשוט ייתחנן בפנייך שתתחייבי אליו, ותהיי שלו, ורק שלו.

זה אולי נשמע כמו פנטזיה או חלום, אבל זו יכולה להיות המציאות עבורך.

כבר עכשיו את יכולה להוריד את ספרון ההדרכה האלקטרוני המצורף כאן (לגמרי בחינם), ולעקוב אחרי ההנחיות שפירטתי שם, כדי להבין את הפסיכולוגיה הגברית ואת מה שעליך לעשות, כדי שהגבר שאת רוצה, יהפוך להיות בן הזוג שלך. המדריך הזה נכתב במיוחד עבורך!

אם את מחפשת את הדרך המהירה שלך להצלחה עם גברים – הנה היא, מחכה לך ממש כאן, וכל מה שאת צריכה לעשות זה רק לפנות לעצמך חצי שעה-שעה, ולהתחיל לקרוא וליישם.

שימי את הסלולרי על שקט, כבי את הטלוויזיה וסגרי את הפייסבוק. אנחנו הולכות למצוא לך את גבר חלומותייך…

הנה הקישור למדריך האונליין של מיכל "המפתח להצלחה עם גברים"... 

המפתח להצלחה עם גברים

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם גברים?

הזיני את כתובת המייל שלך למטה, וקבלי מיידית ובחינם את המדריך "המפתח להצלחה עם גברים"


שיתוף