הפיתרון הכלכלי החדש שמלהיב אלפי ישראלים: מסחר שיטתי ומתוכנן בשוק ההון

מתחת לאף של המוסדות האקדמיים שבין היתר מגייסים סטודנטים בעזרת הבטחות למקצוע מבוקש, מתפתח תחום חדש שמאפשר לייצר הכנסות גבוהות ללא צורך בתואר אקדמי, ניסיון עבודה קודם או קורות חיים מרהיב. צעירים, גמלאים, מובטלים ואף חיילים משוחררים, קופצים על ההזדמנות ומספרים שמצאו את הדרך החדשה לחיים ללא דאגות כלכליות.

הכנסה ללא צורך בתואר וניסיון
הישראלים שמצאו דרך לייצר הכנסות גבוהות ללא צורך בתואר אקדמי וניסיון עבודה

בשנים האחרונות, נראה שמתפתחת בישראל מגמה של ממש:

יותר ויותר גברים ונשים מכל שכבות הגיל וקצוות האוכלוסייה, מבינים את הפוטנציאל הכלכלי העצום הטמון בשוק ההון, והולכים ללמוד את התחום – בין אם בתור הכנסה צדדית, או אפילו בתור קריירה עיקרית.

משמעות הדבר עבור אלפי ישראלים, הוא הזדמנויות כלכליות חדשות עם פוטנציאל פיננסי אדיר בהשוואה לעבר.

אם בעבר מסחר בשוק ההון היה תחום שהתעסקו בו אנשי שוק ההון בלבד (או לכל הפחות, אנשים שעסקו בכלכלה כמקצוע העיקרי שלהם) – הרי שהיום, התחום הפך לנגיש וזמין לכולם בצורה חסרת תקדים:

 • צעירים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם.
 • פנסיונרים, גמלאים, ומבוגרים שבחרו לצאת לקריירה שנייה.
 • אנשי היי-טק ומנהלים שרוצים למנף את הכסף שלהם.
 • אנשי קבע שרוצים לייצר הכנסה נוספת ולהגדיל משמעותית את מה שכבר צברו.
 • אפילו חיילים משוחררים שרוצים להרוויח לעצמם יתרון ולהבטיח את עתידם הכלכלי!

כיום, כל אלו הם "שחקנים לגיטימיים" בזירת המסחר של שוק ההון, ונדמה שזו רק ההתחלה.

"פעם, שוק ההון היה ידוע בעיקר בתור 'משחק של סיכונים'", אומר יגאל שטארק, מנהל בחברת "פרופיטי" למסחר בשוק ההון.

"היה מדובר בתחום תובעני מאוד, שהיה דורש מהסוחר לעקוב בחרדה תמידית אחרי העסקאות שלו, בכל שעות היממה, ולוודא כל הזמן שאין שינויים וירידות דרמטיות ושהוא לא מפסיד המון כסף. זו הייתה עבודה במשרה מלאה, עם המון לחץ ואינטנסיבית, והיה די בלתי אפשרי לעסוק בזה כ'תחביב' מהצד –

אבל כיום, לעומת זאת, התמונה התהפכה לחלוטין. יותר ויותר ישראלים מבינים את הפוטנציאל שטמון בשוק ההון, וכיום אני כבר מכיר אישית הרבה מאוד אנשים שסוחרים בצורה שיטתית ושקולה, ו'ישנים בשקט' בידיעה שהם ירוויחו את הכסף שלהם.

הם לא עושים את זה בשביל ה'ריגוש' והאדרנלין, או כדי להפוך לוורן באפט הבא – הם פשוט רוצים לשפר את תנאי המחייה הכלכליים שלהם, בלי להצטרך להזיע יותר מדי בשביל זה."

איך בעצם האינטרנט משנה את התמונה עבור האדם הפרטי, בהשוואה לפעם?

"בעבר הלא רחוק – לפני בסך הכל 20-30 שנה – מסחר בשוק ההון לא היה זמין בקלות לאדם הממוצע", אומר שטארק.

"אבל בימינו, כשלכל אחד יש בבית מחשב עם חיבור לאינטרנט, זה הפך למשהו מאוד קל ומאוד נגיש, ולמעשה כל אחד עם קצת רצון וידע יכול ליצור לעצמו הכנסה צדדית יפה מאוד של כמה אלפי שקלים בחודש. כל מה שצריך, זה רק למצוא את האנשים הנכונים כדי ללמוד מהם איך לסחור נכון."

כשהשוק מגלגל 150 מיליארד דולר ביום, כל אחד עם הכלים הנכונים יכול להצטרף לחגיגה

המגמה ששטארק מדבר עליה היא מעניינת: שוק ההון הוא כבר מזמן לא רק זירת מסחר אינטנסיבית ורוויית אדרנלין, שאין בה רגע של שקט.

כיום, אפשר למצוא בשוק ההון גם הרבה מאוד סוחרים שכלל לא מחפשים את ה"מכה" הגדולה, ולא מעוניינים להיכנס לעסקאות מסוכנות – אלא פשוט להרוויח את מקסימום הכסף שהם יכולים, במינימום סיכון ומאמץ, בלי להקדיש לזה יותר מדי זמן (בדרך כלל כהכנסה נוספת של כמה אלפי שקלים בחודש).

שטארק מספר:

"אני רואה את השינוי הזה מתרחש יום יום, דרך מגוון האנשים העצום שמגיע לקורסים שלי. כיום יש בכיתות שלי גמלאים שבאים ללמוד, אימהות במשרה חלקית או מלאה שרוצות להשלים הכנסה או אפילו לפתח קריירה בשוק ההון, צעירים לפני לימודים, אנשים שהחליטו לעשות הסבת מקצוע, אנשי קבע ואפילו חיילים משוחררים.

מבחינה אישית, אני יכול לומר עם יד על הלב שאני מקבל סיפוק מדהים מלראות איך כל כך הרבה אנשים מכל שכבות האוכלוסיה נהנים ללמוד ולסחור בקצב שלהם, וכל עוד הם נצמדים למה שאני מלמד ומשתמשים בכלים שאני מספק להם, הם יודעים שהרווחים הבטוחים ימשיכו לזרום אליהם לחשבון הבנק."

ומה לגבי אלו מאיתנו ש"לא טובים במספרים", ושאין להם שום נגיעה לעולם של שוק ההון? זה בטח לא יהיה כל כך פשוט עבורם.

"זה לא מדויק, ואני רוצה לומר כאן חד משמעית: כל אחד יכול לעשות את זה. זה לא יותר מורכב מדברים שאנשים עושים במסגרת העבודה שלהם, לא משנה באיזה מקצוע הם.

פשוט צריך לקחת את הזמן כדי להכיר את הרקע והמושגים הבסיסיים, ולהבין 'מי נגד מי' – כמו בכל דבר אחר שנרצה להיות טובים בו. העניין עם שוק ההון הוא, שהרבה אנשים נוטים להיבהל מהגרפים, מהמספרים ומהנתונים הטכניים – אבל האמת היא שזה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה, ולא בכל המידע הזה בכלל צריכים להשתמש.

עם הכלים הנכונים, אפשר להסתדר מצויין אפילו עם מעט מאוד ידע בשוק ההון – וממש לא צריך להיות גאון מתמטי או בעל תואר בכלכלה כדי להרוויח סכומים יפים מאוד כל חודש."

מסחר בשוק ההון מאפשר לאנשים לקבל "מקצוע" מהיר ויעיל, שנותן להם שליטה מלאה על הזמן שלהם.

מהם "הכלים הנכונים" בדיוק? תוכל לפרט למה אתה מתכוון?

"למשל, אחד הכלים שאני נותן לכל תלמיד בקורסים שלי, הוא 'רובוט אינפיניטי, שהוא רובוט חכם שאני והחברה שלי פיתחנו בשנים האחרונות.

'רובוט אינפיניטי' הופך את המסחר למשהו כל כך פשוט, שזה כמעט מצחיק. הוא סורק עבורך את השוק פעמיים ביום, ומצביע על ניירות הערך שלפי הניתוח שהוא מבצע, שמבוסס על שיטה שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כבר לאורך שנים מבחינה סטטיסטית, כרווחיות להשקעה בזמן הקרוב בהסתברות גבוהה.

לפני שאתה מחליט להשקיע אפילו שקל, אתה יודע מראש מהם אחוזי ההצלחה שלך, כמה אתה צפוי להרוויח, ותקבל חיווי מדויק מהו הרגע שבו המניה או נייר ערך אחר מאבדים מומנטום ומשנים מגמה, כדי להחליט אם אתה רוצה למכור עכשיו, על מנת לסחוט לעצמך את מקסימום הרווחים תוך כדי שאתה נמנע מסיכון מיותר.

זה אולי יישמע לאנשים כאילו זה קצת פשוט מדי, אבל זה באמת עד כדי כך קל אחרי לימוד בסיסי, ואני לא מגזים."

הסקת מסקנות:
אז האם שוק ההון זה באמת בשבילך?

אם אתה מחזיק בחשבון בפייסבוק, או אפילו אם אתה סתם גולש באינטרנט לעיתים קרובות, כנראה שגם לך כבר יצא להיתקל בפרסומות רבות, שונות ומשונות שמבטיחות רווחים של סכומי עתק דרך האינטרנט לכל אחד.

ואכן, ישנן כיום דרכים רבות ומשונות להרוויח כסף באמצעות עבודה על המחשב דרך האינטרנט – אבל זה ממש לא אומר שכולן טובות בשבילך. אם ניקח כמה דוגמאות לשיטות נפוצות אחרות, אז זה נכון – ישנן אפשרויות כמו פתיחת חנות באמזון, שיווק באינטרנט, מילוי סקרים ברשת, בניית ועיצוב אתרים, וכן הלאה…

אבל מה שלא מספרים לך במודעות האלו, זה שלכל אחת מהדרכים האלו יש גם רשימה ארוכה של חסרונות, שהופכים אותן (ברוב המקרים) ללא כדאיות כלל.

לדוגמא –

 • פתיחת חנות באמזון היא כמו ניהול עסק לכל דבר, עם כל "כאבי הראש" שכרוכים בדבר: משלוחים, ספקים, עלויות, בידול עסקי, הפסדים, אחזקת מלאי וכו'…
 • שיווק באינטרנט או שיווק שותפים דורש מוצר שצריך למכור, הקמה של דפי נחיתה, יצירת תוכן שיווקי (קופירייטינג), הקמה וניהול של קמפיינים על כל ההוצאות והסיכונים שכרוכים בכך, סליקה של כרטיסי אשראי, שירות לקוחות (ומענה ללקוחות לא מרצים)… בקיצור, הרבה עבודה סיזיפית.
 • בניית אתרים או קידום אתרים ידרשו ממך קודם כל שיווק עצמי, כי שאנשים יבואו עליך כאשר יש תחרות עצומה בשוק. ואז שעות ארוכות של עבודה מול כל לקוח, יצירת הסכמים, עבודה מאומצת בכל יום, כמו כל עבודה אחרת במשרה מלאה.

המסקנה –

מסחר בטוח, שיטתי ומאורגן בשוק ההון, על פי ניסיוננו הוא הדרך האולטימטיבית ליצור לעצמך הכנסה נוספת "בראש שקט", ובמינימום עבודה.

כל מה שצריך לעשות, זה לקחת כמה שיעורים שיעזרו לך להבין את כללי המשחק, לקבל את ההכוונה הנכונה, ולהתאמן בתנאים בטוחים, בלי לסכן את הכסף שלך.

זה בדיוק כמו ללמוד לנהוג, או לנגן על כלי נגינה! אין כאן שום הבדל – מדובר בתהליך למידה לכל דבר. כדי להגיע למצויינות ולקטוף את פירות ההצלחה, צריך להקדיש קצת זמן להבנה ולתרגול.

בהרבה מקרים, מדובר בקורסים בעלויות נוחות (זה בעצם כמעט בחינם בהתחשב ברווחים שהידע הזה יניב לך), שמתאימים את עצמם ללוח הזמנים שלך, ולא מצריכים ממך ידע מוקדם כלשהו – לא תואר אקדמאי ואפילו לא תעודת בגרות.

אם נדבר בכנות, זה משהו שאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לוותר עליו, אם העתיד הכלכלי שלך והיכולת לייצר הכנסה ללא תלות במישהו שמשלם לך משכורת, חשובים לך…

 • רוצה להבטיח לעצמך עצמאות כלכלית מוחלטת?
 • רוצה לעבוד פחות, ולהרוויח הרבה יותר בצורה בטוחה ושיטתית?
 • מעוניין לקבל מקצוע חדש, בתחום אולטרא-רווחי שקיים כבר 150 שנה, ולא הולך לשום מקום?

אם התשובה שלך לשאלות האלו הייתה "כן", מדובר בהזדמנות שאסור לך לפספס.

כדי לעשות את הצעד הראשון ליצירת הכנסה משוק ההון שתשים אך על המסלול המהיר לעושר, ולחיים ללא דאגה למצב הכלכלי שלך, קרא עכשיו את המדריך החינמי: "5 חוקים להכנסה של 100,000 ₪ בשנה, ומעלה!".

 

רוצה להגדיל באלפי שקלים את ההכנסה החודשית שלך?

הזןהזיני את הפרטים שלך למטה, וקבלוקבלי מיידית ובחינם את המדריך "5 חוקים להכנסה של 100,000 ש"ח בשנה, ומעלה!"


שיתוף