רוצה לגלות את שיטת העבודה החדשה שמסדרת לאלפי ישראלים את החיים?

איש שוק ההון יגאל שטארק, שעובד רק מספר שעות בשבוע, ונהנה מהצלחה כלכלית שרובינו רק חולמים עליה, לאחר ש"פיענח" את הסודות השמורים ביותר של שוק ההון, חושף את הקלפים שלו. ולטענתו - עם מסחר שיטתי ומתוכנן והידע הנכון, כל אחד יכול לעשות את זה - גם אנשי משפחה או עקרות בית ללא שום ידע מקדים בכלכלה".

אריאל זנובסקי |

אנשים מתחילים להפוך את שוק ההון, למקור הפרנסה העיקרי שלהם
אנשים מתחילים להפוך את שוק ההון, למקור הפרנסה העיקרי שלהם

כנראה שאין אדם שלא שמע בנקודה כזו או אחרת בחייו על שוק ההון.

זירת המסחר הגדולה בעולם, שמגלגלת כ-150 מיליארד דולר ביום, היא משהו אמביוולנטי עבור רוב הישראלים: מצד אחד, כולנו שמענו או קראנו בנקודה כזו או אחרת על הטייקונים והמיליארדרים שמרוויחים סכומים דמיוניים של כסף דרך שוק ההון.

הם נוסעים במכוניות מפוארות, מחזיקים בבתים מפוארים ברחבי העולם, נהנים מהחיים הטובים – וכנראה שאין מישהו מאיתנו שלא היה "חותם היום" על חיים כאלו, של רווחים אסטרונומיים בכמה שעות עבודה בשבוע…

אבל מצד שני, ישנו גם את הפחד שמונע מאנשים רבים להיכנס לעולם הבורסה וללמוד כיצד לסחור – הפחד להפסיד כסף.

אבל יגאל שטארק, מצידו, טוען שכולנו טועים בגדול.

שטארק חוזר ואומר שוב ושוב במהלך הראיון שלנו, שחלק גדול מהפחד הזה הוא בלתי מבוסס, ושעם הכלים הנכונים והידע הנכון, כל אחד יכול לסחור בשוק ההון באחוזי הצלחה גבוהים מאוד, ולהתחיל לעבוד הרבה פחות, ולהרוויח הרבה יותר.

"אני מבין לחלוטין את הפחד הזה, כי גם אני הרגשתי אותו", אומר שטארק. "לקח לי הרבה שנים של ניסוי וטעייה כדי לפתח את השיטות שלי למסחר, שמאפשרות לי לסחור בביטחון, ולדעת שבלי קשר לסערות שמתחוללות בשוק – אני את הכסף שלי ארוויח."

אומרים ששוק ההון זה בכל זאת תחום מאוד בלתי צפוי. מאיפה יש לך את הביטחון הזה?

"זה לא בדיוק נכון. אם זה היה כך, לבתי השקעות לא הייתה זכות קיום. אבל אני מודה, גם אני חשבתי בתחילת דרכי שמדובר על משהו בלתי צפוי. פעם כל העסק הזה היה נראה לי מסובך נורא, ואפילו די מסוכן – אבל כיום, אני מבין כמה זה פשוט ואפילו קצת משעמם, כשיש לך את הכלים ושיטת העבודה הנכונה.

לקח לי זמן עד שהצלחתי לאסוף ולהצליב את המידע הנכון על מה שקורה מאחורי הקלעים של שוק ההון, כדי לקבל את התמונה המלאה ולפתח את שיטת העבודה שלי, וזו כבר חצי מהחכמה – כי רוב האנשים והקורסים שנמצאים שם בחוץ, ממש לא עושים את זה כמו שצריך.

כיום אני כבר יודע מניסיון, שכל מה שצריך לעשות כדי להצליח זה להשתמש בקביעות ובשיטתיות, באסטרטגיות ובכלים הנכונים – לסמוך על מה שעובד ולא על האינטואיציה או על מה שאנליסטים כותבים עליו בעיתונות הכלכלית.

הידע שצריך כדי להצליח בתחום זה משהו שאפשר ללמוד מהר מאוד, ואת הכלים הטכניים שבהם אני משתמש ומגיע איתם להצלחות, פיתחתי בעצמי עם הצוות שלי."

שטארק יצר שיטת עבודה, שכל אחד יכול בעזרתה לאתר מניות רווחיות בקלות בלחיצת כמה כפתורים
שטארק יצר כלים ושיטת עבודה, שכל אחד יכול בעזרתה לאתר מניות רווחיות בקלות, בלחיצת כמה כפתורים

כשיגאל שטארק אומר שפיתח את הכלים שלו בעצמו, אין זה משהו שכדאי להקל בו ראש. שטארק, שבמעגל הסגור של הסוחרים כבר יצא לו שם של אחד הסוחרים המצליחים בארץ, הוא דמות מעט חריגה בנוף של שוק ההון הישראלי מהבחינה הזו:

לאחר שירות צבאי ביחידה טכנולוגיה מובחרת בחיל האוויר, ועבודה במשך רוב שעות היום לאחר השחרור, התעייף שטארק מהמירוץ הבלתי נגמר למשכורת הבאה רק כדי לסגור את החודש, והחליט לעשות כל מה שיידרש כדי לסחור בהצלחה בשוק ההון –

כולל פיתוח תוכנות, עזרים, וכלים טכניים משלו (!), שלדבריו "מעלים למקסימום את הסיכוי של כל אחד להצליח במסחר בשוק ההון, בצורה חסרת תקדים לחלוטין לסוחר העצמאי, כי הם שמים בידיים שלו כוח שהיה שמור בעבר רק לחברות ענק למסחר".

כיום, יגאל נותן לתלמידיו את הכלים שפיתח, ומתגאה בשיעור הצלחה גבוה במיוחד. את המדריך שלו "5 חוקים להכנסה של 100,000 ש"ח בשנה, ומעלה!", ניתן להוריד בחינם באתר האינטרנט שלו.

יגאל, בוא נעשה כאן קצת סדר. אתה אומר שזה פשוט וקל, אבל האם מדובר במשהו שבאמת כל אחד יכול לעשות?

"כן ולא, ואני אסביר.

תראה, הבעיה הכי גדולה עם התחום הזה בימינו, היא שאנשים התרגלו להיתקל בכל מיני פרסומות מגוחכות, שמבטיחות להם להרוויח מאות אלפי שקלים בחודש ב'הוקוס פוקוס', בלי לעשות שום דבר.

אני רוצה להבהיר כאן שלא על זה אני מדבר – לא מדובר כאן על טרנד חולף או על תוכנית 'כסף אינסטנט'. לכל אלו שרק רוצים להוריד תוכנה למחשב ומיד להתחיל 'לדפוק קופה' – זה ממש לא בשבילם. זו עבודה, אבל בניגוד להרבה מקצועות אחרים, כאן אפשר לעבוד יחסית מעט ולהרוויח מאוד יפה.

למי שמוכן להשקיע את הזמן ללמוד איך לשלוט בכל הפרטים החשובים, לסחור נכון, ולהביא למקסימום את ההכנסות שלו בצורה חכמה ושיטתית – זה בהחלט פשוט מאוד, וניתן ללמידה בזמן קצר ביותר.

כל עוד אתה מוכן לשמור על ראש פתוח וללמוד, זה יתאים לך כמו כפפה ליד, גם ללא שום ידע מקדים או רקע כלכלי."

אני רוצה להתייחס למה שאמרת – כי באמת יש לא מעט אנשים שמציעים דבר די דומה למה שאתה מציע, וחלקם אפילו מבטיחים רווחים יותר גדולים ממה שאתה מדבר עליו. למה שאנשים יבואו דווקא אליך? במה הקורסים שלך שונים?

"קורסים רבים מוכרים מה שנקרא, 'חלומות התעשרות', והם משווקים אותם בצורה מפתה – אבל ברוב המקרים, מדובר על עיסוקים מסוכנים מאוד, כמו מסחר במטבעות חוץ (פורקס), למשל.

במקרים אחרים, אותן המכללות רוצות שתשתמש בפלטפורמת המסחר שלה, שבנויה כך, שכל הפסד שלך, הולך לכיסם. זה המקרה הרע. במקרה הפחות רע, לא אכפת להם מהרווחים שלך, אלא רק שתעשה עסקאות, כי הם מקבלים עמלה מכל עסקה שתעשה, לא משנה אם תרוויח בה או תפסיד.

אני, לעומת זאת, לא קשור לאף פלטפורמת מסחר – כל אחד יכול להשתמש בכל פלטפורמה לבחירתו כשהוא מיישם את השיטה שלי.

אני נותן רק את הידע, הכלים ושיטת העבודה, כך שהאינטרס הישיר שלי, זה הרווח שהפיתוחים שלי מאפשרים לייצר, לאנשים שמשתמשים בהם.

ההצלחה של התלמידים שלי והקולגות שמשתמשים בשיטת המסחר ובתוכנות הניתוח שפיתחתי, זו ההצלחה האמיתית שלי."

אז מה הבשורה? יש כאן מתכון להתעשרות קלה ומהירה?

"טכנית, זה נכון שאפשרי להתעשר מהר מאוד מהדברים האלו – אבל מה שלא מספרים לך, זה שהמקרים האלו, של התעשרות בהינף יד, הם נדירים יחסית. ברוב המקרים מדובר בדרך בטוחה אבל הדרגתית להרוויח יותר ויותר, מחודש לחודש.

חשוב להבין, שלפני שאתה מתחיל להצליח בגדול, אתה צריך ללמוד את הנושא, לצבור ניסיון, לעשות גם קצת טעויות בדרך וכמובן להבין אותן, אך לאחר ששלב הלמידה מסתיים (והוא די קצר), אתה מתחיל לראות את הרווחים וזה משנה לגמרי את החיים שלך.

לצערי, רוב האנשים שמגיעים לשוק ההון "לנסות את מזלם" ללא ההכנה הנכונה, ופועלים בצורה אינטואיטיבית או על סמך כותרות בעיתונות הכלכלית, הרבה פעמים מפסידים כסף יותר ממה שמרווחים.

ואחר כך מספרים לחברים ש"שוק ההון לא עובד", כאילו שוק ההון אשם בכך שהם קיבלו החלטות שגויות במסחר שלהם.

אתה בעצם אומר שמי שמקבל החלטות נכונות ועושה את העבודה נכון, מרוויח?

בוודאי. הרי יש אינסוף בתי השקעות, בנקים, מנהלי תיקי השקעות, שעושים את זה בקביעות בשביל עצמם והלקוחות שלהם. ומי שעושה את זה שם, אלו אנשים שעובדים שם ויודעים איך להפוך את שוק ההון למכונת הרווחים שלהם.

האנשים האלה למדו לעשות את זה, וכשהם עובדים בשביל גוף גדול שעבורו הם מרוויחים כסף, ככל שהם מרוויחים יותר, כך המשכורות שלהם עולות ויכולות להגיע לסכומים מטורפים.

היום, כל אחד יכול לקבל את אותו הידע, את אותם הכלים שיש לבתי ההשקעות ולעשות את הרווחים האלה בשביל עצמו אישית, מהבית.

זה כמו ללמוד כל מקצוע אחר. זה לא הגרלת לוטו ולא ענין של מזל. ברגע שאתה מבין איך עושים את זה, זה מייצר לך הכנסה. וכל היופי, שאתה נותן לכסף לעבוד, בזמן שהשקעת הזמן שלך היא יחסית נמוכה.

התוכנית שלי, 'מועדון הסוחר החכם', היא משהו שפיתחנו עם הצוות בדיוק למטרה הזו. ומניסיוני האישי, באמת מייצר לאנשים הכנסות יפות מאוד לאורך זמן, באמצעות מסחר בטוח ושיטתי בשוק ההון – בלי הימורים פרועים, בלי סיכונים מיותרים, ובצורה הכי בטוחה שאפשר.

אז אתה מתכוון לומר שעם השיטות שלך, אי אפשר להפסיד כסף בשוק ההון?

"ממש לא – לא קיים דבר כזה, מסחר בשוק ההון בלי הפסדים! אף אחד לא יכול לנבא ב-100% מה יקרה, אבל כל היופי הוא שגם לא צריך, כשיש שלך שיטת עבודה מנצחת.

עם המידע המקדים הנכון והניתוח הנכון, ההפסדים ממוזערים, ואפילו ידועים מראש, כי הם נכנסים לסטטיסטיקה.

תחשוב על עסק – יש לו הכנסות, אבל בהכרח גם יש לו הוצאות. וזה בסדר, ככה זה אמור להיות. אותו הדבר בשוק ההון – ההפסדים, הם סוג של "הוצאות", אבל הוצאות מחושבות שנלקחו בחשבון, והן מה שמאפשר לך הכנסות גבוהות יותר.

המטרה היא שההכנסות שלך יהיו משמעותית גדולות יותר מההוצאות. וזה משהו שמושג בקלות על ידי עבודה נכונה.

מי שמנסה למכור לך שיטה להרוויח כסף בבורסה בלי עסקות מפסידות, משקר לך, וכדאי שתברח ממנו, וכמה שיותר מהר. כי זה בדיוק כמו מישהו שיבטיח לך עסק שרק מקבל הכנסות, ללא הוצאות.

מסחר בשוק ההון מאפשר לך שפע זמן חופשי, כי נדרשת ממך עבודה של רק מספר שעות בשבוע. אפשר להסתובב בעולם ולעשות את זה מהלפטופ שלך.
מסחר בשוק ההון מאפשר לך שפע זמן חופשי, כי נדרשת ממך עבודה של רק מספר שעות בשבוע. אפשר להסתובב בעולם ולעשות את זה מהלפטופ שלך.

כל מה שחשוב, זה שבסופו של יום מסחר – המאזן הכללי שלנו יהיה חיובי. וכדי להשיג את זה, כל מה שצריך לעשות זה לגבש שיטת עבודה יציבה ומהימנה, שתאפשר לך לדעת איך להקטין את ההפסדים למינימום, לעצור כל עסקה פחות טובה בזמן הנכון בלי לקחת סיכונים מיותרים, ולכסות עליהן בעזרת עסקאות מוצלחות אחרות.

כל שיטת העבודה שלי מבוססת על כך, שאתה ישן טוב בלילה ויודע שבסופו של יום, אתה מסיים את החודש ברווח."

אגב, בדיוק לשם כך אני גם מספק לכל תלמיד שלי במסגרת הקורס כלים שאני עצמי פיתחתי עם הצוות שלי.

תוכל לתת על זה כמה מילים לקוראים שלנו, כדי שיבינו במה מדובר?

"ודאי.

שני הכלים העיקריים שפיתחנו הם "מד גלי הכסף" שאני גאה בו במיוחד – כי הוא עוקב אחרי מה שקורה "מאחורי הקלעים" במניה, כמו סוכן ביון (אבל בצורה חוקית לגמרי), ונותן תמונה ברורה מתי כדאי לקנות או למכור אותה.

ובנוסף אליו, יש גם את 'רובוט אינפיניטי', שמנתח את כל שוק ההון עבור הסוחר, ומספק לו המלצות חזקות שהוכיחו את עצמן כרווחיות לאורך זמן. עד היום הוא משיג תשואה ממוצעת של 20% בשנה. שזו תשואה שכל סוחר נדל"ן יכול רק לחלום עליה.

הכלים הללו נותנים למשתמש אינדיקציה לגבי 'כיוון הרוח' בשוק, מביאים לתשומת ליבו את המניות הכי חמות שיש, ואומרים לו בדיוק מתי לקנות ולמכור, כדי לסחוט לכיס את מקסימום הרווחים האפשריים.

אבל מה שיותר חשוב, זו אסטרטגיית המסחר שאנחנו מלמדים את מי שרוצה להפוך את שוק ההון למקור הכנסה קבוע ויציב עבורו, שמורכבת משימוש נכון בכלים לניתוח מצב השוק, וביצוע עסקאות בעיתוי הנכון בכל מניה ומניה."

אני חייב להודות שזה נשמע מעניין. אבל בכל זאת, האם מדובר במשהו שבאמת מתאים לישראלים? לא מדובר בתחום קצת נישתי?

"חד משמעית לא!

כבר תקופה ארוכה שאני מדבר עם הרבה אנשים, שהנתונים בשטח מראים שהמודעות לעניין הזה רק ממשיכה לעלות ולעלות. אנשים כבר מבינים כיום שאפשרי להרוויח כסף גם מחוץ למסגרת המיושנת של עבודה מ-9 בבוקר עד 5 בערב, והם רוצים ללמוד איך לעשות את זה.

הבעיה היא שרובם פשוט לא יודעים איך לעשות את הצעד הראשון בצורה הנכונה – איך להתחיל ברגל ימין.

אבל החדשות הטובות הן, שכיום זה קל מאי פעם, וכל אחד עם שאיפות וקצת סבלנות, יכול ללמוד איך לעשות את זה – אפילו אם יש לו מעט מאוד זמן פנוי. כי היופי כאן, הוא שזה דורש שעות בודדות בשבוע, ולכן מתאים גם למי שמחפש סגנון חיים עם הרבה פנאי והכנסה גבוהה, וגם לאנשים שרוצים לייצר הכנסה נוספת בזמן הפנוי שלהם. "

הנה שאלה מעניינת: אתה פוגש יותר נשים או גברים שפונים לסחור בשוק ההון?

מעניין ששאלת, כי זו דווקא נקודה מאוד מעניינת. איכשהו יצא הסטורית, שזה היה תחום שגברים עסקו בו יותר. אבל בשנים האחרונות, אני רואה יותר ויותר נשים שעושות את זה.

מגיעות אלי הרבה נשים שיושבות עם הילדים בבית, ובזמן הפנוי סוחרות בשוק ההון, כי זה דורש רק כמה שעות בשבוע. ומה שהכי מעניין, שחלקן מרוויחות מזה יותר מהגבר שלהן, שנמצא כל היום בעבודה.

נשים רבות הפכו את המסחר בשוק ההון מהבית, לעבודה האולטימטיבית שלהן
נשים רבות הפכו את המסחר בשוק ההון מהבית, לעבודה האולטימטיבית שלהן

תודה רבה על הזמן שהקדשת לנו, יגאל. לפני סיום, יש משהו שהיית רוצה להוסיף?

"אני מקווה שהמסר שלי יגיע דרכיכם לכמה שיותר אנשים, כדי שגם הם יבינו שאפשר לחיות אחרת, והרבה יותר טוב, במעט מאוד מאמץ.

מסחר בשוק ההון זה משהו שיכול לשחרר אותך לחופשי. מדובר בשעה-שעתיים של עבודה על המחשב ביום, בכל שעה שמתאימה לך, מכל מקום בעולם. זה מטורף! כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט – עד כדי כך פשוט. זה משהו שלא היה אפשרי לפני 10 שנים, אבל היום האפשרות הזו נפתחה לכולם.

ככה שגם אם אתה בחופשה בחו"ל, על הספה בבית אחרי שקמת ב-12 בצהריים, או אם החלטת לצאת לטייל היום, כי יום יפה בחוץ – זה לא משנה! הכסף ממשיך לעבוד בשבילך.

שוק ההון זה משהו גלובלי, כלל עולמי, והוא פועל בכל שעות היממה. זה מאפשר גמישות מאוד גדולה אפילו לאנשים עם משפחות, עבודות במשרה מלאה, ומחויבויות אחרות.

אני מזמין את הקוראים שלך, שרוצים לקחת בידיהם את העתיד הכלכלי שלהם, את המדריך החינמי שניתן לקרוא אצלי באתר, ולהתחיל לקבל את הטיפים שאני שולח על הצלחה בשוק ההון.

מי שמוכן לעשות מהפך בחיים שלו – שיתכונן, כי זה ממש כאן, מעבר לפינה… וזה יגיע הרבה יותר מהר ממה שזה נראה!"

הנה הקישור למדריך האונליין של יגאל שטארק "5 חוקים להכנסה של 100,000 ש"ח בשנה, ומעלה!"...

 

רוצה להגדיל באלפי שקלים את ההכנסה החודשית שלך?

הזןהזיני את כתובת המייל שלך למטה, וקבלוקבלי מיידית ובחינם את המדריך "5 חוקים להכנסה של 100,000 ש"ח בשנה, ומעלה!"


שיתוף