הסוד ליצירת הכנסה נוספת של אלפי שקלים בחודש, שסוחרים מצליחים לא היו רוצים שתדע

לפני 20 שנה בלבד, הרעיון של רווחים כספיים שנכנסים ישירות לחשבון לאחר 20 דקות עבודה מהבית ביום, היה בגדר מדע בדיוני או "חלומות בהקיץ". אבל בעידן האינטרנט, כל זה השתנה - וכיום ישנן הזדמנויות כלכליות חסרות תקדים שמחכות לכל מי שמוכן לפתוח את הראש ולעשות את הצעד הראשון. אז איך מתחילים? הנה המאמר שיעשה לך סדר בדברים...

הדור החדש גילה את דרכי העבודה שמייצרות הכנסות גבוהות, תוך שעות עבודה בודדות בשבוע ועוד מהבית.

הדרך הטובה ביותר להוציא את המקסימום מהכסף שלך, לגרום לו לעבוד עבורך, וליצור לעצמך הכנסה כמעט פסיבית שפשוט נכנסת לך ישירות לחשבון הבנק, בלי שתצטרך "להזיע" בשבילה – היא מסחר בשוק ההון.

שים לב, שלא מדובר כאן על "סתם" מסחר רנדומלי ובלתי מושכל בשוק ההון, אלא על מסחר שיטתי ומסודר לפי תוכנית עבודה מאוד ברורה (בדומה למה שעושים בבתי השקעות, רק שכאן מדובר על "שימוש פרטי" ליצירת רווח אישי נטו).

פיתוח שיטת מסחר אמינה היא משהו שלוקח שנים ארוכות של לימוד, ניסוי וטעייה, הסקת מסקנות וזיקוק האסטרטגיות שלך. אבל ברגע שיש לך אותה ביד – סידרת עת העתיד שלך.

הסוחרים המצליחים, בדרך כלל לא ממהרים לחשוף את שיטות המסחר שלהם או שעושים זאת תמורת סכומים גדולים ובחוגים מצומצמים עבור הקולגות שלהם.

שיטת מסחר מוצלחת, היא למעשה סדר פעולות די פשוט שמייצר הכנסות בקביעות וללא סיכון מיותר.

המטרה שלך בשוק ההון, היא למצוא שיטה שתאפשר לך לסחוט את מקסימום הרווחים הפוטנציאלי מבחינתך, מבלי לקחת על עצמך סיכונים שאתה לא יכול לעמוד בהם.

אבל שים לב:

זה לא אומר שאתה צריך להיות גאון אנליטי או פרופסור לכלכלה. זה רק אומר, שאתה צריך למצוא את האדם שייתן לך את השיטה הנכונה, כדי שתוכל להתחיל לסחור ולגרוף לעצמך רווחי על באמצעות מעקב שיטתי אחרי השיטה שלו.

כל מה שאתה צריך, זה שיהיו לך שאיפות, נכונות ללמוד, ומעט סבלנות.

אם זה כל כך פשוט, למה לא כולם עושים את זה?

אולי הסיבה הנפוצה והחזקה ביותר שבגללה ישראלים רבים חוששים להיכנס לשוק ההון ולהשקיע את כספם, היא קודם כל הפחד מהלא נודע (אנשים לא באמת יודעים איך עושים כסף בשוק ההון), ושנית הפחד להפסיד (שאגב לא מוצדק כלל כשעובדים נכון, אבל עוד שניה נגיע לזה).

שנים של צפייה בסרטים הוליוודיים וקריאת הכותרות בחדשות, הטמיעו אצל רבים מאיתנו דעות קדומות ואמונות מוטעות, שהשקעה אחת או שתיים לא נכונות, עלולות לגרום לנו להפסיד את כל כספינו ולהתרושש…

אבל האמת בשטח שונה לחלוטין!

הכל תלוי בסוחר, ובפעולות שבהן הוא נוקט… אתה לחלוטין שולט בסכומים שאתה מוכן "להפסיד" או כמו שאני קורא לזה, "להפוך להוצאה הכרחית, תמורת רווח בטוח".

ב-90% מהמקרים, הפסדים נובעים מטעויות של הסוחר, שקל בטירוף למנוע אותן מראש, אם רק מחזיקים בגישות הנכונות. מי שסוחר חכם ישן בראש שקט לחלוטין, ואין לו אף סיבה לחשוש לאבד את הכסף שלו.

אז ממש עכשיו, כדי לתת לך התחלה ברגל ימין, אני רוצה לעבור איתך על –

4 הטעויות הנפוצות שמכשילות סוחרים מתחילים, ומונעות מהם להתעשר

טעות גדולה #1: הם פועלים בפזיזות ונותנים לרגש להשתלט עליהם.

תראה, אני לא אתמם:

אני מודה שיש אדרנלין לא נורמלי בלהסתכל על מסך המחשב שלך, ולקלוט שכרגע הרווחת 800$ (ולפעמים גם יותר) בעשר דקות עבודה.

מניסיון אישי, זה נותן ריגוש אדיר לדעת שבכמה דקות שישבת בטרנינג בבית עם כוס הקפה שלך, הרווחת הרבה יותר ממה שהיית מרוויח גם ב-3 ימים מלאים במשרד כשכיר…

ההתרגשות ברגעים של רווח גדול תוך זמן קצר, יכולה לעוור ולגרום לטעויות בהמשך

אבל הנה העניין:

האדרנלין הזה, נותן תחושת ביטחון, שברוב המקרים כוזבת או מדומה. אז אתה מתחיל לסמוך על עצמך יותר מאשר על שיטת העבודה ה"שמרנית" שבאה לגונן עליך וברוב המקרים מנחה אותך לעשות משהו שונה…

אתה מרשה לעצמך לרגע להתעלם ממנה, כי אתה מרגיש שאתה "יודע יותר טוב" אם תקבל החלטה שונה ממה ששיטת העבודה מכתיבה, ואתה גם משוכנע שאתה תצליח.

ואז, אתה מקבל החלטות גרועות – שליפות מהמותן שכביכול מבוססות על הרצונות והאינטואיציה שלך, ולא על "ניתוח קר" של המצב. וזה המתכון לטעויות…

במסחר בשוק ההון, אתה חייב לדעת תמיד לשמור על קור רוח, ולא לתת לרגש לסחוף אותך ולגרום לך לבצע החלטות שגויות. אחרת זה מתכון בטוח להפסדים ולעוגמת נפש, שקל להימנע ממנה כשמודעים לדברים האלה מראש.

זוהי רק דוגמא אחת, שממחישה כמה שזה קריטי שתהיה לך שיטת עבודה קבועה ויציבה. שתכוון אותך, ותעזור לך לסחור באופן מסודר ונבון.

 

טעות גדולה #2: הם לא מגיעים מוכנים עם תוכנית מסחר לטווח ארוך.

רוב האנשים שמתחילים לסחור בבורסה, לא מגבשים לעצמם תמונה ברורה של מה שהם רוצים שיקרה עם הכסף שלהם בשנים הקרובות. הם פשוט מתחילים לסחור, ומקווים להרוויח כמה שיותר! וזו טעות איומה.

לפני שאתה בכלל חושב להתחיל לסחור, אתה חייב לשאול את עצמך שתי שאלות –

  • כמה כסף אתה מסוגל לשים בצד להשקעה כרגע?
  • מתי אתה תצטרך לקבל את כל הכסף הזה בחזרה (כמובן כל חודש אפשר למשוך רק את הרווחים)?

התשובות שלך לשאלות האלו, צריכות להכתיב את האופן שבו אתה תשקיע את הכסף שלך.

רוב הסוחרים הבלתי מנוסים יהיו חסרי סבלנות, וירצו "לקפוץ מיד למים" ולהתחיל לבצע עסקאות, גם אם הם לא יודעים בדיוק לאן הם חותרים…

אבל לעומת זאת, סוחר חכם יידע כמה כסף הוא מסוגל להקציב להשקעה, איך להשקיע אותו כדי להבטיח תשואה מקסימלית לאורך זמן בלי לקחת על עצמו סיכונים גדולים, והכי חשוב:

הוא יידע מתי הוא מתכוון להשתמש בכסף שכרגע "נמצא בעבודה" ומייצר עוד כסף, בשביל קניות חשובות וגדולות כמו דירה, אוטו או הוצאה גדולה אחרת. ואז הוא יקח את הכסף שהשקיע – כמובן, בתוספת הריבית הנאה שהכסף שלו הרוויח עבורו בזמן הזה…

טעות גדולה #3: הם מנסים להגיע מיד לרווחים עצומים ובלתי סבירים.

אולי הטעות הנפוצה ביותר בקרב סוחרים מתחילים, היא לנסות "להרביץ מכה" בשוק ההון ולהרוויח הרבה כסף באופן מיידי, או לחילופין – להגיע מיד על ההתחלה למצב שבו ההכנסה שלהם משוק ההון היא קבועה וגבוהה מאוד.

אבל כמו שאומרים – חלומות לחוד, ומציאות לחוד.

אל תבין לא נכון – הכנסה קבועה ואמינה משוק ההון זהו דבר אפשרי לחלוטין, שקורה כשעובדים בצורה מסודרת ועקבית. אבל הנקודה היא, שזהו תהליך הדרגתי שלוקח זמן, ובטח שזה לא קורה מיד.

הסיכויים שלך להצליח יהיו הרבה יותר גבוהים, אם תשאף לרווחים ריאליים של כ-5% בחודש, ולא 60%, 100% או 200% (תאמין לי, 5% בחודש ייצר לך הכנסה מדהימה!).

זכור:
חיפזון, עודף רגש, ולחץ להרוויח במהירות סכומים גדולים של כסף, כמעט תמיד יפעלו לרעתך בשוק ההון. ככל שתדע להסתכל לטווח הארוך, לקבל החלטות קרות ומושכלות, ולטפס בסולם בצורה הדרגתית – ככה הרווחים שלך יעלו לאורך זמן.

טעות גדולה #4: הם מתחילים לסחור ללא שום הכשרה.

זוהי כנראה הטעות הגדולה והנפוצה ביותר שאנשים עושים בשוק ההון!

הם רואים סרטים כמו "הזאב מוול סטריט", או שומעים על חבר שהרוויח יפה בשוק ההון, ומחליטים לנסות גם הם את מזלם, בלי לקחת את הנושא ברצינות, ולחפש הדרכה מתאימה שתלמד אותם כיצד לסחור כהלכה, ותיתן להם את הכלים וההכשרה המתאימה.

כמו שכדי ללמוד לנהוג ברכב, לנגן בכלי נגינה, או להפוך לספורטאי מצליח, חייבים להקדיש זמן לתרגול ולאימון – כך גם (ובמיוחד) בשוק ההון!

כדי להגיע לתוצאות הכי טובות שיש, אתה חייב לקבל חסות והדרכה מהאנשים הנכונים…

וכל היופי כאן, זה שבשוק ההון, הברומטר היחידי להצלחה הוא תוצאות בשטח:

  • כדי להצליח בבורסה לא צריך להיות בעל דוקטורט בכלכלה.
  • לא צריך קשרים עם האנשים הנכונים.
  • ולא צריך אפילו תעודת בגרות מושלמת.

כל מה שצריך כדי להפיק רווחים יפים על בסיס קבוע, זה מחשב, חיבור לאינטרנט, וכמה דקות פנויות ביום.

אה, כן, ועוד דבר אחד קטן:

את השיטות, הכלים והאסטרטגיות הנכונות.

תראה, מסחר בשוק ההון יכול להיות דבר פשוט בצורה מדהימה, אם רק עוקבים אחרי שיטת עבודה חכמה, שהוכחה כמוצלחת ורווחית לאורך זמן.

בצורה הזו, אתה כלל לא צריך "לשבור את הראש" ולקחת על עצמך סיכונים… כל מה שנשאר לך לעשות, זה פשוט לעקוב אחרי השיטה בצורה שיטתית ומסודרת, ולדעת שהרווחים בדרך אליך!

אני פיתחתי בעשור האחרון שיטה משלי, בהליך מדוקדק של ניסוי וטעייה, זיקוק המסקנות שלי, ושיפור מתמיד צעד-אחר-צעד… ועכשיו אני יכול לומר לך בצורה חד משמעית – השיטה הזו תיקח את כל מי שמשתמש בה, רחוק מאוד בשוק ההון.

כל מה שאתה צריך זה רק…

  • קצת רצון ללמוד.
  • שאיפות לקצור רווחי-על.
  • מחשב אישי עם חיבור לאינטרנט.
  • 5 דקות פנויות ביום כדי "לעבוד" מהבית, ולהכין את הקרקע לרווחים שייכנסו.

כדי לעשות את הצעד הראשון ליצירת הכנסה משוק ההון שתשים אך על המסלול המהיר לעושר, ולחיים ללא דאגה למצב הכלכלי שלך, קרא עכשיו את המדריך החינמי שלי: "5 חוקים להכנסה של 100,000 ₪ בשנה, ומעלה!".

 

רוצה להגדיל באלפי שקלים את ההכנסה החודשית שלך?

הזןהזיני את כתובת המייל שלך למטה, וקבלוקבלי מיידית ובחינם את המדריך "5 חוקים להכנסה של 100,000 ש"ח בשנה, ומעלה!"


שיתוף