חשיפה: "החנון לשעבר" שלמד את סודות המין הנשי, מלמד גברים איך לגרום לנשים להתאהב בהם

יגאל שטארק, האיש שטוען ש"פיצח את הנוסחה הרגשית" של נשים ומחבר הספר "סודות הפיתוי", טוען שיש בידיו את הסודות הפסיכולוגיים הכמוסים ביותר של המין הנשי, ש"מפעילים" אצלן תשוקה רגשית ומינית עמוקה כלפי גברים. הוא מבטיח ללמד כל גבר שירצה איך לגרום לנשים "לרקוד לפי החליל שלו"... היש אמת בדברים? נפגשנו לראיון כדי לברר בעצמינו.

מירב זיסמן |

שטארק: "זה לא חשוב איך אתה נראה או כמה כסף יש לך, אלא איך אתה גורם לבחורה להרגיש כשהיא לידך"
שטארק: "זה לא חשוב איך אתה נראה או כמה כסף יש לך, אלא איך אתה גורם לבחורה להרגיש כשהיא לידך"

איך נראה הגבר שיכול להפיל ברשתו כל אישה?

בעודי מחכה ליגאל שטארק בבית הקפה שבו קבענו להיפגש, אני חייבת להודות שהסקרנות שלי רק הלכה וגברה בעודי בוחנת כל אדם שנכנס בפתח הדלת.

דמיינתי בעיני רוחי דון ג'ואן, "קזנובה" חתיך כזה עם גומות וחיוך מיליון דולר, או "לוק" של איש עסקים עשיר (כולל החליפה היוקרתית כמובן), שגורם לדמיונן של נשים להתחיל לעבוד שעות נוספות ברגע שהן רואות אותו.

אבל כשהוא הגיע לבסוף והתנצל בחיוך על האיחור הקל, נשארתי בפה פעור:

יגאל שטארק, האיש שמלמד את גברי ישראל איך לפתות כל אישה במדריך חינמי באתר האינטרנט שלו – נראה כמו אדם ממוצע לחלוטין מן השורה.

יגאל, בוא ותסביר לי איך בחור פחות או יותר "ממוצע" כמוך, בלי מאפיינים יוצאי דופן, הופך למישהו שטוען שהוא יכול לגרום כמעט לכל אישה להימשך אליו. תמיד היית "שחקן" כזה, שובר לבבות?

יגאל: (צוחק) "ממש לא.

תתפלאי לדעת שעד גיל די מאוחר – בערך 24-25 – הייתי כישלון מוחלט עם נשים.

חיי המין שלי היו לא קיימים. לא היו מסתובבות סביבי בחורות, לא הייתי שוכב עם אף אחת. תמיד הייתי כזה שנשים פוסלות אותו על הסף, או רק מחזיקות אותו בסביבה בתור ידיד, כי הוא 'נחמד מדי'. אף אחת לא הייתה נמשכת אלי בצורה מינית, וגם אם כבר הייתי מצליח להתקרב למישהי שרציתי, בסופו של דבר היא רק הייתה מספרת לי על גברים אחרים שהיא נמשכת אליהם, יוצאת איתם, או רוצה לשכב איתם."

אז איך ממצב כזה בחיים שלך, הגעת למצב שבו אתה מרצה לעשרות גברים ומסביר להם בביטחון איך לגרום לכל אישה להתאהב בהם נואשות? מאיפה הגיע הידע הזה?

יגאל: "תראי, בשלב מסויים פשוט נשבר לי שאף אחת לא ממש 'שמה עלי', והחלטתי לקום ולעשות מעשה. נמאס לי לראות איך כל מיני גברים סביבי, שידעתי שהם לא יותר טובים ממני בשום צורה, משכיבים נשים על ימין ועל שמאל – ואני נשאר בלי כלום.

כמו כולם, תמיד שמעתי כל מיני מיתוסים מתעופפים סביבי, כמו – 'נשים אוהבות רק גברים מניאקים שמתייחסים אליהן רע', או 'נשים לעולם לא יימשכו אליך אם אתה לא נראה כמו דוגמן, או אם אתה לא עשיר/מפורסם'.

החלטתי למצוא פיתרון אחת ולתמיד, לא בשביל אף אחד אחר – אלא בשביל עצמי.

הייתי נחוש בטירוף ועבדתי על זה במשך שנים. פשוט פתחתי כל ספר פסיכולוגיה אפשרי, קראתי מחקרים, למדתי NLP, הצלבתי מידע, ובחרתי בפינצטה את כל מה שחשוב ועובד.

אני לא אשקר לך – זה לקח המון זמן, והצריך ממני המון ניסוי וטעייה. מה שנקרא, 'ללמוד בדרך הקשה' (צוחק). אבל כיום, אני יכול לומר שיש לי הבנה עמוקה ביותר של נשים, מה שהן רוצות בגבר, ואיך לגרום להן להתאהב או לרצות לשכב איתי. ואת הידע הזה אני רוצה להעביר הלאה לכמה שיותר גברים."

שטארק: "הרבה יותר קל למצוא תירוץ כדי לא לגשת לבחורה, מאשר למצוא סיבה טובה לעשות את זה למרות החששות והפחדים."
שטארק: "הרבה יותר קל למצוא תירוץ כדי לא לגשת לבחורה, מאשר למצוא סיבה טובה לעשות את זה למרות החששות והפחדים."

אפשר לומר שסיפורו של יגאל שטארק הוא ממש חלומו הרטוב של כל "לייט בלומר" באשר הוא. מהאאוטסיידר המוחלט שהיה בצעירותו, שהבילוי הכי גדול שלו בערב שישי היה מרתון "מסע בין כוכבים", לדבריו – שטארק הפך לסוג של "גורו" בתחום ההיכרויות לגברים בכל ארץ.

אלפי גברים כבר ניגשו לסדנאות וקראו את ספרי ההדרכה שלו, שמסבירים איך כל גבר יכול "להשיג" בלי שום מאמץ כמעט כל אישה שיבחר, "ובכלל לא משנה איך הוא נראה או כמה כסף יש לו בחשבון הבנק", אומר שטארק.

באופן אישי, אני הייתי קצת ספקנית לגבי כל האמירות האלו – אבל עם המספרים שהוא מציג, קשה להתווכח.

"כרגע ניגשים להרצאות שלנו ועוקבים אחרינו ברשימות התפוצה עשרות אלפי גברים מרחבי הארץ והעולם, והמגמה רק מתחזקת", אומר לי יגאל בזמן שהוא לוגם בנינוחות מכוס הקפה שלו.

"המטרה שלנו היא לגרום לכל גבר להבין, שלמרות כל השקרים והמיתוסים שמאכילים אותנו מכל כיוון – האמת היא, שכדי לגרום לידידות שלך (או לנשים בכלל) לרצות אותך בתור בן זוג או לפחות פרטנר במיטה, אתה לא צריך להיות כוכב רוק, או 'לשחות בכסף', או שום דבר כזה.

כל מה שאתה צריך לדעת, זה איך להצית באישה שאתה מתקשר איתה את התגובות הנכונות והרגשות הנכונים.

ברגע שאתה יודע איך 'ללחוץ על הכפתור הנכון' – הכל יכול להשתנות עבורך במהירות מסחררת, והיא תתחיל לרצות אותך ולהימשך אליך מינית בצורה עוצמתית מאוד."

תראה, המספרים שאתה מציג באמת מרשימים, אבל אני בטוחה שהקוראים שלנו היו רוצים לשמוע איזה טיפ או שניים כדי להחליט בעצמם אם כל הסיפור הזה נשמע להם סביר. יש משהו שאתה יכול לחלוק איתנו?

יגאל: "בוודאי, ואני מבין לחלוטין. הצורך בהוכחה הוא עלינו.

קצת קשה לבחור רק טיפ אחד חזק, כי התוכניות שלנו מכסות כל כך הרבה, וזה הרבה מעבר לטיפים של קח ותעשה.

אנחנו מלווים את התלמידים שלנו ממש מהשלבים הראשוניים ביותר, אפילו את מי שאין לו מושג איך להוציא מילה בכיוון של אישה – אבל עבור הקוראים שלך עכשיו, הייתי רוצה לתת טיפ קצת יותר מתקדם מאשר עקרונות בסיסיים כמו "תהיה קצת חוצפן" או "אל תתחנף לבחורה".

אחד הטיפים הכי חזקים בעיני, הוא מה שאני קורא לו "השתיקה הקטלנית".

יש המון גברים שבכל פעם שהם נמצאים מול בחורה, הם 'מריצים רוטינה'. הם מספרים בדיחות, מספרים סיפורים, מדברים בלי סוף ובעצם "עושים שמיניות באוויר" מול הבחורה כדי שלא יהיה אף רגע דל.

אני מבין למה גברים עושים את זה, אבל חשוב להבין שזוהי טעות גדולה. הצורך הזה 'לבדר' את הבחורה בלי סוף, בעצם בא מתוך הרצון לגרום לה לחשוב עלינו כמעניינים, שנונים, מצחיקים ומה לא.

אבל מה שגיליתי, זה שדווקא שתיקה במקום הנכון, יכולה לתת אפקט פי אלף יותר עוצמתי מכל 'שורת מחץ' או אמירה שנונה.

כשגבר מראה למישהי שאין לו בעיה עם שתיקה בזמן הנכון, ושהוא לא קופץ מיד 'למלא את החלל', הוא עושה בזה 4 דברים נהדרים:

  • הוא מראה לבחורה שהוא בטוח בעצמו, ולא מרגיש שהוא צריך להוכיח שום דבר לבחורה, או לאף אחד אחר.
  • הוא גורם דווקא לבחורה להיות זו שצריכה לעשות מאמץ לסחוב את השיחה. זה הופך את הדינמיקה ביניהם, מתרחשת 'החלפת תפקידים' וזה גורם לבחורה להיות זו שצריכה לרדוף אחרי שיתוף הפעולה שלו!
  • המבוכה הקטנה הזו וחוסר הנוחות ששתיקה מביאה איתה, עשויה לגרום לה לומר דברים מעניינים, שהיא לא הייתה אומרת בסיטואציה אחרת, ולהיות פגיעה יותר.
  • השתיקה גורמת לגבר להיראות מסתורי בעיני הבחורה. זה גורם לה לחשוב, "מעניין מה עובר לו בראש עכשיו… מה יש בו, בבחור הזה?"

כמובן ששתיקה גם יכולה להיות דבר רע, שיכול להרוס את כל מה שבנית עם בחורה עד לאותו שלב. הכל עניין של קונטקסט – ובתוכניות שלי אני מלמד בדיוק איך להשתמש בשקט בצורה הנכונה, כדי למנף רגע כזה לטובתך ולעורר אצל הבחורה את הרגשות שאתה צריך. "

תשמע יגאל, אני אשקר אם אגיד לך שהרעיון של בחור שיודע לסתום כשצריך לא קוסם לי, כאישה. (צוחקים) ובכל זאת, אולי בשביל קוראינו המתחילים, שעדיין לא ממש יודעים איך לתקשר נכון ועם ביטחון עצמי עם בחורה – איזה טיפ היית נותן?

יגאל: "למי שרק מתחיל ללמוד איך להיות גבר שמושך אליו נשים, אני חושב שהטכניקה של קפיצת שאלה, כמו שאני קורא לזה, זו אחת הטכניקות הכי יעילות שיש כדי להפגין ביטחון ולהימנע מהססנות שגברים נוטים להפגין כשרוצים לעשות "צעד קדימה"..

זה מאוד פשוט: כל מה שאתה צריך לעשות, זה לחשוב על השאלה שהיית רוצה לשאול – ובמקום לשאול אותה, פשוט לקפוץ שלב אחד קדימה, כאילו הבחורה כבר ענתה על השאלה הזו, ולשאול את השאלה הבאה שהיית שואל.

כלומר, במקום לשאול את הבחורה, "תגידי, רוצה לצאת איתי היום בערב?", אתה שואל "מתי לאסוף אותך היום בערב, ב-8 או ב-9?"

אתה בכלל לא שואל אותה האם היא רוצה לצאת איתך – אתה מניח מראש שהתשובה היא כן, ואתה כבר מתקדם לשלב הבא!

אותו דבר תוך כדי הדייט. אתה לא שואל אותה, "רוצה לשתות משהו?" – אתה שואל "מה להזמין לך, יין או קוקטייל?"

גברים שמשתמשים בטכניקה הזו מדלגים מעל הרבה מאוד מכשולים שאחרים נתקלים בהם, פשוט בגלל שהם משתמשים בשפה הנכונה, ומכוונים את האישה לתת להם את התשובות שהם רוצים לשמוע. זה עיקרון חזק מאוד של NLP.

זה אולי נשמע בסיסי או פשוט, אבל תידהמי לדעת כמה זה אפקטיבי ועד כמה זה משפר את הביטחון העצמי שהגבר מקרין, ובתורו גורם לשיתוף פעולה טוב יותר מצד הבחורה שמרגישה את הביטחון הזה."

אפרופו NLP, ציינת קודם שאת כל המחקר ואיסוף הנתונים שעליהם מבוססים הקורסים שלך, עשית בכוחות עצמך. סלח לי על השאלה, אבל איפה בכלל חוקרים דברים כאלו? בספרים ואנציקלופדיות?

זה נשמע קצת מנותק – הרי מדובר כאן בנשים, שידועות במורכבות הרגשית שלהן. הרבה אנשים יגידו שזה מופרך להתיימר להבין את המין הנשי בהתבסס על ספרים.

יגאל: "תראי, בעוד שחלק משמעותי מהתוכניות שלנו מתבסס על מקורות פסיכולוגיים מוכחים שרק היינו צריכים 'לחבר' ביניהם למערכת אחת, , דווקא החלק הגדול מבוסס על בדיקות ונסיונות שערכנו "בעולם האמיתי", על בשרינו, ועל הרבה ניסוי וטעייה, כדי למצוא מה ש'עובד' בפועל.

עם הזמן פיתחנו דרך לנתח כל סיטואציה עם בחורה בפשטות ומהירות, ולהשתמש בדפוסי פעולה יעילים שיוצרים משיכה וקרבה עמוקה בין הגבר לבחורה. לבסוף קיבלנו שיטה שעובדת ונותנת תוצאות מדהימות!

ככה שהתוכנית הסופית שלנו, היא סוג של "מיקס" בין אינפורמציה שיש לה בסיס במדע, ב-NLP, ובפסיכולוגיה, ובין הניסיון האישי שאני צברתי לאורך שנים שבהן אני עוסק בתחום הזה וחוקר אותו.

בתור ילד מבולבל בן 20, לא היה לי אף אחד שיסביר לי מה בחור צעיר צריך לעשות, כדי לגרום לנשים 'לכבד' אותו כגבר, להימשך אליו בצורה מינית, ולרצות לשכב איתו.

אבל עכשיו, אני מציע את הפיתרון לכל מי שרוצה ללמוד איך לעשות את זה – ואחרי ניסיון קולקטיבי של אלפי תלמידים, ובחינת התוכניות שלי באופן אישי בפועל, אני יכול לומר היום לגברי ישראל שזה הרבה יותר פשוט ממה שהם מעיזים לחשוב.

בין אם אתה רוצה להשכיב את הידידה שלך, או לגשת לבחורה הכי שווה בפאב וללכת איתה הביתה בסוף הערב, או לדעת איך לגרום למישהי לכרכר סביבך בלי להתאמץ – יש עכשיו מישהו שיכול להסביר לך במילים פשוטות וברורות איך לעשות את זה."

שטארק: "ההצלחה תלויה לא במשפט הראשון שתגיד, אלא הרבה יותר באיך *תמשיך* לנהל את השיחה ובמה שיקרה במהלכה."
שטארק: "ההצלחה תלויה לא במשפט הראשון שתגיד, אלא הרבה יותר באיך *תמשיך* לנהל את השיחה ובמה שיקרה במהלכה."

אז כל גבר שיגיע אליך, יעבור מעין תהליך "הוקוס פוקוס" ויהפוך לאליל נשים בתוך כמה ימים?

יגאל: "האמת היא שטוב שאת שואלת, כי התשובה היא לא, והייתי רוצה לנפץ את צורת המחשבה הזו.

למרות שבימינו יש הרבה שרלטנים שמבטיחים הבטחות ריקות מתוכן, האמת היא, שאם מישהו מבטיח לך שכל חלומותיך יתגשמו תוך יום –כנראה שזה לא יקרה ואתה סתם תזרוק את הכסף שלך לפח.

אבל יחד עם זאת, התוכנית שלי ללימוד 'אומנות הפיתוי', היא הדבר הכי קרוב לזה. זו תוכנית מסודרת, פשוטה וברורה, שמחולקת לפרקים ולשלבי פעולה, וכל עוד התלמיד ישקיע ויבצע את כל השלבים לפי הסדר – הוא יראה תוצאות. וההצלחות של התלמידים מוכיחות לנו את זה מדי יום.

צריך להבין שיש כאן תהליך שצריך לעבור. לא מסובך מדי, אבל נחוץ. תהליך שבו לומדים פסיכולוגיה נשית, מסגלים דפוסי התנהגות חדשים, מתרגלים לתקשר בצורה מושכת, וצוברים ניסיון להשתמש בכלי משיכה.

המדריך המהפכני לגברים
המדריך המהפכני לגברים
אבל ברגע שאתה לומד את הדברים האלה, אתה מתחיל לראות איך ההורמונים של הבחורות שאתה בא בתקשורת איתן, נטרפים ממך.

אין צורך יותר להסתמך על האינטואיציה שלך, או לנסות 'לנחש' מה לעזאזל נשים רוצות, ולמה הן הולכות עם הגבר המניאק ההוא, ולא איתך. כי רוב הדברים האלה הופכים לברורים לגמרי עבורך, ברגע שאתה מבין איך המנגנון הזה עובד.

אפילו גברים שלא הלך להם במשך שנים, פתאום הופכים ל'קזנובות' כאילו הם נולדו לתוך זה. ואז הם בוחרים מה לעשות עם היכולות הזו בחיים שלהם – להיפגש עם הרבה נשים בזמן קצר או למצוא מישהי אחת לקשר רציני ולהישאר איתה.

אני רואה בהעברת הידע שגיליתי שליחות של ממש, כי ראיתי איזה שיפור ושינוי משמעותי זה עושה בחייהם של גברים שהרגישו בודדים או חסרי הצלחה עם נשים."

יגאל, תודה לך על הזמן שהקדשת לי. אני רוצה לאחל לך בהצלחה, ואולי אפילו שייצא קשר רציני אחד או שניים מהתוכניות שאתה מעביר. מה אתה אומר, יש סיכוי?

יגאל: (צוחק) "תתפלאי, אבל אנחנו כל הזמן מקבלים הזמנות לחתונות מהתלמידים שלנו. אמנם אלו שהיה להם חסך, מנסים למלא אותו ברגע שמקבלים את היכולת לעשות זאת, אבל מסתבר שרוב הגברים דווקא שואפים לקשר רציני עם מישהי אחת שהיא בדיוק הטעם שלהם. הם מוצאים את אהבת חייהם, ועוזבים את חיי הרווקות כדי להתמסד איתה.

מבחינתי, אני רק מציע את הידע שיש לי – שהתלמידים יחליטו לאיזה מקום הם רוצים לקחת אותו. בין אם זה לאינסוף סטוצים או לחתונה, אני רק שמח שיש באפשרותי לעזור לגברים להשיג את מה שאני התקשיתי איתו כשהייתי צעיר, ולהסיר את המכשולים וחוסר הביטחון מדרכם.

אני מזמינה כל אחד מהקוראים שלך לקרוא את המדריך החינמי שניתן להוריד אצלי באתר, להתחיל לקבל את הטיפים שאני שולח ולראות בעצמו את התוצאות!

הנה הקישור למדריך האונליין של שטארק "המפתח להצלחה עם נשים"... 

 

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

הזן את כתובת המייל שלך למטה, וקבל מיידית ובחינם את המדריך "המפתח להצלחה עם נשים"


שיתוף