10 הטעויות הקריטיות שגברים חכמים עושים כשרוצים למשוך בחורה

10 הדרכים הכי נפוצות, שבהן גברים בקביעות ובצורה כואבת ומביכה נכשלים עם נשים... ומה אתה חייב לעשות במקום זאת אם אתה רוצה להצליח.

10 סיבות שבגללן גברים נכשלים עם נשים
10 סיבות שבגללן גברים נכשלים עם נשים

אני הולך לחלוק איתך אינפורמציה קריטית לגבי נשים ודייטים, שהולכת להיות לה השפעה אדירה ומיידית על מידת ההצלחה שלך עם נשים..

הנה עשרת הסיבות הכי נפוצות, שבגללן גברים נכשלים עם נשים – ואיך לוודא שאתה נמנע מלעשות את הטעויות הקטלניות והנפוצות האלו.

אני ממליץ לך באמת ללמוד את הטעויות האלו, בגלל שרוב הגברים עושים אותן ממש ברגע זה, והם אפילו לא יודעים את זה.

מתחילים.

טעות 1#: להיות "נחמד מדי"

שמת לב פעם, שהנשים הכי מושכות אף פעם לא נמשכות לגברים ה"נחמדים"?

ברור ששמת לב.

ממש כמוני, אני בטוח שהיו לך ידידות מושכות שאיכשהו, זה תמיד היה נראה כאילו הן יוצאות עם מניאקים, אבל מאיזושהי סיבה הן אף פעם לא התעניינו בך מבחינה רומנטית.

מה קורה כאן?

האמת שזה מאוד פשוט…

נשים לא מבססות את הבחירה שלהן על "מידת הנחמדות" של גבר. הן בוחרות בגברים שהן בוחרות בהם, בגלל שהן מרגישות משיכה עוצמתית, מהבטן, לגברים האלו. ונחש מה? כשגבר סתם "נחמד", זה לא גורם לאישה להרגיש את המשיכה העוצמתית הזו.

ואם תהיה נחמד, זה לא יגרום לאישה לבחור בך.

אני מבין שזה לא הגיוני במיוחד, וקצת קשה לקבל את זה (כי ההיגיון אומר – למה שאישה לא תרצה מישהו שהוא נחמד וטוב לה איתו?)… אבל אתה צריך להתגבר על התפישה הזו אם אתה רוצה לשנות את הדרך שבה נשים מגיבות אליך.

 

טעות 2#: לנסות "לשכנע" אותה לחבב אותך

מה רוב הגברים עושים כשהם פוגשים אישה שהם ממש מחבבים… אבל היא לא ממש בעניין שלהם?

נכון! הם מנסים "לשכנע" את האישה להרגיש אחרת.

ובכן, יש לי חדשות בשבילך…

כשמדובר על משיכה, אתה לעולם לא תצליח לשנות את מה שהאישה מרגישה!

לעולם, לעולם, לעולם!

אתה לא יכול לשכנע אישה להרגיש כלפיך אחרת דרך נימוקים הגיוניים וסיבות רציונליות.

תחשוב על זה. אם אישה פשוט לא "מרגישה את זה" כלפיך, איך לכל הרוחות אתה מצפה לשנות את זה דרך היגיון?

אבל כולנו עושים את זה. כשאישה פשוט לא מעוניינת, אנחנו מתחננים, אנחנו מפצירים, אנחנו רודפים, ואנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים כדי שהיא תשנה את דעתה.

אבל זה רעיון רע. וזה אף פעם לא עובד.

ניסיונות לשכנע אותה, לא יגרמו לה להימשך אליך
ניסיונות לשכנע אותה, לא יגרמו לה להימשך אליך


טעות 3#: לנסות לקבל ממנה "הסכמה
" או אישור

מאחר וכל כך חשוב לנו לְרַצּוֹת נשים (בגלל החשיבה המוטעית שזה יגרום להן לחבב אותנו), גברים תמיד עושים כל מיני דברים כדי לקבל את אישורה של האישה, או את "הסכמתה". במילים אחרות, עושים דברים כדי "למצוא חן בעינייה" ולקבל ממנה תשומת לב או פידבק שהם "עושים הכל נכון".

עוד רעיון איום ונורא.

נשים אף פעם לא נמשכות לגברים שיוצאים מגדרם כדי לזכות ב"הכרה" שלהן או מתחנפים אליהן… אף פעם!

אל תבין אותי לא נכון – אתה לא צריך להתייחס לנשים בצורה מחפירה כדי שהן יחבבו אותך.

אבל אם אתה חושב שלהתייחס יפה לאישה זה רק עניין של "תמיד לקבל את האישור שלה לגבי הכל", תחשוב שוב. אתה לעולם לא תצליח אם תמיד תחפש לקבל אישור מהאישה שאתה מעוניין בה. נשים אפילו מתעצבנות מגברים שכל הזמן מנסים לקבל מהן אישור.

מפקפק בי? לך תשאל כל אישה מושכת, אם גברים "סיסיים" שרודפים אחריה ומנסים לזכות באישורה, מעצבנים אותה או לא…


טעות 4#: לנסות "לקנות את חיבתה" עם
ארוחות ומתנות

כמה פעמים לקחת מישהי למסעדה נחשבת, קנית לה פרחים ומתנות, ובסופו של דבר היא דחתה אותך, ועוד לטובת מישהו שאפילו לא נתן לה חצי ממה שאתה נתת?

אם אתה כמוני, אז זה קרה לך המון.

אבל נחש מה? זה רק טבעי שזה קורה…

כן, נכון, אמרתי שזה טבעי.

כשאתה עושה את הדברים האלו, אתה שולח מסר ברור:

"אני לא חושב שאת תחבבי אותי בזכות מי שאני, אז אני הולך לנסות 'לקנות' את תשומת הלב והחיבה שלך".

הכוונות הטובות שלך בדרך כלל נראות לנשים כאילו אתה מנסה לפצות על חוסר ביטחון, או אפילו כמו מניפולציה זולה.

כן, נכון – אמרתי שנשים רואות את זה כמניפולציה.

 

טעות 5#: לחשוף את הרגשות שלך מוקדם מדי בקשר שלכם

עוד טעות מצערת ונוראית, שרוב הגברים עושים עם נשים, היא לחשוף בפניהן את הרגשות שלהם מוקדם מדי.

נשים מושכות הן "מצרך נדיר". והן מקבלות המון תשומת לב מגברים. ורוב הגברים לא ממש מבינים את זה, אבל נשים מושכות נתקלות בגברים שמתחילים איתן כל הזמן!

עבור אישה מושכת, זה די נפוץ שכמה גברים שמעוניינים בה ייגשו אליה כל יום! זה אומר שאנחנו מדברים על כמה עשרות פעמים בשבוע, ולפעמים מאות פעמים בחודש… ונחש מה?

ברוב המקרים, הן יצאו עם המון גברים.

יש להן ניסיון. הן יודעות למה לצפות. ודבר אחד שתמיד "מוריד" לאישה מושכת מהגבר שהיא יוצאת איתו, וגורם לה לברוח בשיא המהירות, הוא כשגבר מתחיל לומר לה: "תשמעי.. אני ממש, ממש מחבב אותך…" אחרי דייט או שניים.

זה שולח לאישה מסר, שאתה בדיוק כמו כל הגברים האחרים שמתאהבים בה מהר מדי, עוד לפני שבאמת הספיקו להכיר אותה (אז לא ברור במה בדיוק הם מתאהבים), ולא מסוגלים לשלוט בעצמם. זו לא התנהגות של גבר בוגר, בטוח בעצמו שיודע מה הוא רוצה, ומוודא שמקבל את מה שהוא רוצה ולא סם "עטיפה יפה".

אז אל תעשה את זה.

קח צעד אחורנית. תירגע. יש דרך הרבה יותר טובה לעשות את זה…

 

טעות 6#: לא להבין איך משיכה עובדת אצל נשים

נשים הן מאוד שונות מגברים בכל מה שנוגע למשיכה. אתה חייב לקבל את העובדה הזו, ולהתמודד איתה.

כשגבר רואה אישה יפה, הוא מיד מרגיש כלפיה משיכה מינית. אבל האם אפשר לומר את אותו הדבר על נשים? האם נשים מרגישות משיכה מינית כלפי גברים בהתבסס בעיקר על המראה החיצוני שלהם? או שיש משהו אחר שקורה כאן?

ובכן, אחרי שחקרתי ולמדתי את הנושא הזה כבר מעל 10 שנים, אני יכול לגלות לך, שלרוב, "מנגנוני המשיכה" אצל נשים מופעלים על ידי דברים, שהם לא מראה חיצוני.

האם שמת לב פעם, שאתה תמיד רואה סביבך גברים ממוצעים ולא מושכים עם נשים יפהפיות, ולא להיפך?

תחשוב על זה.

נשים נמשכות יותר לתכונות מסויימות אצל גברים… והן יותר נמשכות לדרך שבה הגבר גורם להן להרגיש, מאשר למראה החיצוני שלו.

אם אתה תדע איך להשתמש בשפת הגוף שלך ובצורת התקשורת שלך, בצורה הנכונה – אתה תוכל לגרום לנשים להרגיש כלפיך את אותה משיכה מינית אדירה, שאתה מרגיש כשאתה רואה אישה יפהפייה!

זה לא קורה "סתם ככה", בטעות או במקרה. המשיכה המטורפת של אישה כלפיך, מתעוררת בתגובה לדברים מאוד מאוד ברורים וחד משמעיים.

אתה צריך ללמוד איך לעשות את זה. אבל החדשות הטובות הן, שכל אחד יכול ללמוד לעשות את זה.

אם אתה רוצה לקבל שיעור מהיר, שיבטיח לך הצלחה מדהימה, ויגרום לנשים להתחיל לשים לב אליך (בלי שתצטרך אפילו לומר מילה, ובלי שהאישה בכלל תבין למה היא כל כך נמשכת אליך פתאום), אז אתה חייב לנסות את זה.

טעות 7#: לחשוב שאתה חייב להיות חתיך עם המון כסף

אחת הטעויות הכי נפוצות שגברים עושים, היא לוותר מראש, עוד לפני שהם התחילו… בגלל שהם חושבים שנשים מושכות רוצות רק גברים חתיכים, שיש להם הרבה כסף… או גברים בגובה מסויים… או גברים בגיל מסויים… או גברים בעלי סטטוס מסויים…

וכמובן, יש גם כמה נשים כאלו, שמעוניינות רק בדברים האלו. אבל לרוב הנשים אכפת הרבה יותר מהאישיות של הגבר, מאשר מהמראה החיצוני או מהארנק שלו.

יש כמה תכונות אופי שמושכות נשים כמו מגנט…

ואם אתה תלמד מהן התכונות האלו, ואיך להשתמש בהן, אתה תוכל להיות אחד מהגברים האלו, ואתה לא תצטרך "להתפשר" על אישה רק בגלל שאתה לא עשיר, גבוה, או חתיך.

תן לי לומר את זה שוב: אם אתה תדע איך להשתמש נכון בשפת הגוף שלך, ובצורת התקשורת שלך, אתה תוכל לגרום לנשים להרגיש כלפיך את אותה המשיכה שאתה מרגיש כשאתה רואה מישהי צעירה, לוהטת, ובטוחה בעצמה.

טעות 8#: לתת לאישה את כל הכוח שלך

קודם לכן, אמרתי שזו טעות לנסות לקבל מאישה "אישור" או "הסכמה" כל הזמן… ובכן, עוד טקטיקה דומה שהרבה גברים משתמשים בה, היא לתת לאישה את כל הכוח שלהם.

הכח נמצא אצל מי שמחליט, בזמן שמי שמחכה ל"גזר דין" הוא חסר כוח.במילים אחרות, גברים מנסים לגרום לאישה לחבב אותם, על ידי זה שהם עושים כל מה שהאישה רוצה כדי לְרַצּוֹת אותה, מוותרים על מה שחשוב להם ומחכים שהאשה "תגזור את דינם" אחרי ההקרבות שהם עושים. עוד רעיון רע…

נשים אף פעם לא נמשכות לגברים שהן מרגישות שהן יכולות "לדרוך" עליהם… לגברים ששמים את עצמם בעדיפות אחרונה בשביל למצוא חן בעיניי מישהי… נשים לא נמשכות לגברים רכרוכיים!

 

טעות 9#: לא לדעת מה בדיוק לעשות בכל המצבים שקשורים לנשים

עכשיו אני הולך ממש להדהים אותך…

הידעת, שנשים תמיד יודעות מה עובר לך בראש?

למעשה, נשים הן פי 10 יותר טובות מגברים בקריאת שפת גוף.

פי 10!

אני יודע, קצת קשה להאמין לזה. אבל, למשל, אם אתה בדייט עם אישה, ואתה רוצה לנשק אותה, היא יודעת את זה. ואם אתה לא יודע מה לעשות, או איך בדיוק לנשק אותה, ואתה סתם יושב שם, נלחץ, ומסתכל עליה – היא לא הולכת לעזור לך!

וזה נכון לגבי כל ההיבטים שקשורים לנשים ולדייטים… לגשת לאישה, לקבל ממנה טלפון, להזמין אותה לצאת איתך, לנשק אותה… הכל.

אם אתה לא תדע מה לעשות בכל אחד מהמצבים האלו, אתה כנראה תפשל… ותהרוס את הכל. ואתה יודע את זה.

זה חיוני, וחשוב מאוד, שתדע בדיוק איך לעבור משלב לשלב עם נשים… מהפגישה הראשונה, וכל הדרך לחדר השינה.

טעות 10#: לא לקבל עזרה

זוהי הטעות הכי גדולה מכולן.

זוהי הטעות, שמונעת מרוב הגברים להגיע להצלחה עם הנשים שהם באמת רוצים. אני יודע, גברים לא אוהבים להיראות חלשים, או חסרי אונים. אנחנו לא אוהבים לבקש עזרה מאחרים.

היי, גם אני הייתי שם.

תן לי לספר לך קצת על עצמי, וכיצד הבנתי איך להצליח עם נשים…

לפני 10 שנים בערך, התחיל להימאס לי מהעובדה שלא היה לי מושג איך לפגוש נשים, לגשת אליהן, ולהשיג דייטים עם נשים שנמשכתי אליהן.

ערב אחד יצאתי עם חבר, וראיתי אישה שרציתי לגשת אליה, להכיר אותה ולהזמין אותה לצאת איתי, אבל פשוט לא הצלחתי לאזור את האומץ כדי לעשות את זה. אני עדיין זוכר את הלילה ההוא…

באותו רגע, קיבלתי את ההחלטה לעשות כל מה שיידרש ממני, כדי ללמוד איך להצליח בכל מה שקשור לנשים ודייטים.

ובכן, אחרי הרבה עבודה קשה, וכל מיני ניסיונות של דברים מטורפים, סוף סוף הבנתי בדיוק איך עושים את זה.

עכשיו אני יכול לגשת פחות או יותר לכל אישה, ולהשיג את הטלפון שלה כמעט מיד. יצאתי עם דוגמניות, יצאתי עם שחקניות, ויצאתי גם עם בחורות נחמדות, רגילות ונורמליות לגמרי.

כל התהליך הזה היה חוויה מאוד מתגמלת עבורי. אני כבר לא מרגיש את ההרגשה החולנית הזו, של חוסר ביטחון, עמוק בפנים… כאילו שאין לי מושג איך להכיר נשים… ושאולי אני אהיה לבד לנצח.

אני יודע שבכל זמן, בכל מקום, אני יכול לצאת ולהכיר נשים מושכות.

כתבתי ספר בנושא, וערכתי סמינרים שהגיעו אליהם אנשים מכל רחבי הארץ ומהעולם…. לכל מי שמעוניין להתחיל ללמוד את הנושא, אני נותן מדריך חינמי, שאתה יכול להתחיל לקרוא ממש בתוך כמה דקות!

הספר שלי עמוס בכל טוב, ויש בו עשרות על עשרות של אסטרטגיות ספציפיות שיעזרו לך להתגבר על הפחד, לגשת לנשים, לקבל טלפונים מנשים תוך כמה רגעים, ודרכי פעולה שיאפשרו לך די בקלות לעורר את המשיכה המינית של נשים כלפיך בצורה קלה וחלקה.

שיתוף